![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:36, 24 лютого 2016 р.
Хотів дати милостиню, а втратив гаманець
До співробітників поліції, які несли службу по охороні громадського порядку на залізничному вокзалі, звернувся 26-річний житель С.-Будського району. Чоловік розповів, що в підземному переході став жертвою грабіжника. Коли він дістав з кишені гроші, щоб подати милостиню, на нього несподівано налетів незнайомець і вихопив з рук 2 500 гривень.
Поліцейські діяли оперативно. І вже через півгодини підозрюваний у скоєнні грабежу сидів у кабінеті і давав пояснення правоохоронцям.
Нападником виявився 25-річний місцевий житель. Хлопець одразу привернув увагу правоохоронців, оскільки вже мав проблеми із законом за скоєння аналогічних злочинів. У скоєному він зізнався. До того ж у його кишенях поліцейські знайшли відібрані їм гроші.
Правоохоронці повернули заощадження потерпілому, а слідчі стосовно зловмисника відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 КК України (грабіж). Чоловікові загрожує до шести років позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...