• Головна
  • 23 ФЕВРАЛЯ: день «захисника вітчизни», чи день окупаційної армії???
22:22, 22 лютого 2016 р.

23 ФЕВРАЛЯ: день «захисника вітчизни», чи день окупаційної армії???

«Святкувати» під виглядом “Дня захисника вітчизни” свято російської армії (“Дєнь Совєтской Арміі” в колишньому СРСР), яка саме в дні свого «народження» 1918 року наступала на Київ і розстрілювала на його вулицях українців, можуть лише РАБИ постсовєтського простору.
Простору, яким поки що і залишається Україна.
Як довго залишатиметься?
It depends…, – як кажуть англійці.
Залежить від нас.

Зрозумілим залишається той факт, що багато хто з українців пам'ятає ті часи, коли у колишньому СРСР звичним було вшановувати чоловіків саме 23 лютого, яке вважалося днем радянської армії, або днем захисника вітчизни(свою назву цей день змінював багато разів за часів існування СРСР).

Але часи змінюються, Україна та українці пишуть свою нову історію. Українці, святкуємо наші, українські "чоловічі" свята, а саме :

- 6 грудня День Збройних Сил України

- 14 жовтня День Захисника України

У січні 1918р. під Крутами українці вступили в один із перших боїв з червоною московською ордою, що святкує день “народження” своєї армії (армії Троцького-Лєніна) 23 фєвраля.

На цій сторінці http://unknownwar.info/-_1080/ – могили українців, що полягли в боях проти московських інтервентів: першою була Лозова на Харківщині (грудень 1917-го)… потім Крути, Літки… І ще 4 роки війни, чергова війна йде зараз на Донбасі… Просто пройдіться курсором по цих фотографіях і подивіться географію наших могил…

У новітній історії, нащадки красноармійських нелюдів убивають кращих українських синів у війні на Донбасі. Могилами загиблих від рук російських найманців на Донецькому фронті козаків рясно усіялась Україна.

«Святкувати» щось разом із комуністами та путіними 23 лютого – означає топтатися по цих могилах. І ще по тисячах і тисячах – не знайдених або навіки втрачених і розкиданих по всій Україні.

23 лютого може бути хіба що День пам’яті українських вояків , полеглих в боях з комуняцькими інтервентами в часи Української революції, Визвольних війн 1917-1920х та 1940-1950х років, та війни на Донбасі.

23-февраля-21

23-февраля-21

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конотоп #23 лютого #день окупанта
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...