• Головна
  • Конотопські легкоатлети вибороли бронзу
07:20, 19 лютого 2016 р.

Конотопські легкоатлети вибороли бронзу

В місті Бровари відбулися змагання з легкої атлетики за програмою чемпіонату Київської області серед команд ДЮСШ та СДЮШОР (юнаки та дівчата 2002 р. н. та молодші). В змаганнях брали участь понад 300 спортсменів з різних міст та районів Київської,Чернігівської та Сумської областей.

Як повідомляється на офіційній сторінці Конотопської ДЮСШ Маміашвіллі у Фейсбук, легкоатлети Конотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі вибороли дві бронзові медалі Чемпіонату. Коротич Олександр посів III місце в стрибках у довжину, а Гавриленко Ілля фінішував третім на дистанції 600 м. Достойно виступила Голубовська Лариса в дисципліні стрибки у довжину, потрапивши до фіналу.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та цінними призами. Тренери-викладачі Конотопської ДЮСШ Мазура Тетяна та Паламарчук Ольга задоволені виступами юних спортсменів. Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог на наступних стартах: Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи чемпіона світу та заслуженого майстра спорту України Юрія Білонога, які відбудуться 1 – 2 березня в місті Суми.