• Головна
  • Конотоп - серед лідерів у оформленні "теплих" кредитів
07:30, 18 лютого 2016 р.

Конотоп - серед лідерів у оформленні "теплих" кредитів

У загальнодержавному рейтингу область займає перше місце за кількістю та третє за обсягом виданих кредитів на придбання енергоощадного обладнання, заміну газових котлів.

«Державна програма підтримки населення для впровадження енергозберігаючих заходів користується популярністю у жителів Сумщини. З початку її дії в області оформлено більше 7,5 тисяч кредитів на понад 94 мільйони гривень. З них – більше 800 кредитів на понад 11 мільйонів гривень для встановлення «негазових» котлів та понад 6,7 тисяч кредитів на понад 82 мільйони гривень на придбання енергоефективного обладнання і матеріалів. 16 кредитів видано ОСББ», – повідомив у ході брифінгу начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тарас Омельченко.

За його словами, лідерами у реалізації програмиє Шостка, Суми, Глухів, Конотоп та Ромни, Шостинський та Сумський райони.

«Щоби зменшити фінансове навантаження при оформленні «теплих кредитів»,  на розгляд обласної ради готується проект Регіональної програми з відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими ОСББ та ЖБК для впровадження енергоефективних заходів у житловому фонді», – зазначив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

Нагадаємо, що при оформленні кредиту на купівлю «негазового» котла держава компенсує 20% його вартості та 30% у разі придбання енергоефективного обладнання і матеріалів. При цьому, якщо позичальником є фізична особа, яка отримує житлову субсидію, відшкодування складе 70%.

Для ОСББ та ЖБК передбачено компенсацію у розмірі 40% від суми кредиту. А якщо у складі ОСББ є отримувачі субсидій, то можна розраховувати на державну підтримку у розмірі 40% - 70% від суми кредиту – залежно від кількості субсидіантів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...