![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
10:35, 15 лютого 2016 р.
Сумські активісти долучилися до блокування російських вантажівок
У Сумах активісти підтримали всеукраїнську акцію і з сьогоднішнього дня долучилися до блокування проїзду російських вантажних машин.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Сумської міської ради від партії «Всеукраїнське об'єднання «Свобода», член виконавчого комітету міськради Максим Галицький.
«Суми долучаються до «ведмежої блокади». Вимагаємо припинити транзит російських товарів через Україну, а також вивезення стратегічних товарів з України до країни-агресора. Якщо влада неспроможна до рішучих дій та кроків - свідомі громадяни мають перебирати ініціятиву на себе!», - наголосив Максим.
Він також попросив голову Сумської обласної державної адміністрації Миколу Клочка звернутися до керівництва держави з вимогою заборонити в’їзд російських вантажівок на територію України, а також закликав небайдужих жителів міста підтримати ініціативу активістів.
«Закликаємо усіх небайдужих сум'ян, громадські об'єднання долучатися до безстрокової акції та під'їжджати на блокпост по проспекту Курському на виїзді з Сум. Уже на місці будемо домовлятися про чергування. Тепло вдягайтеся, з собою беріть дощовики, щось перекусити і добрий настрій», - написав Галицький.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...