• Головна
  • Увага, конкурс молодіжних проектів!
06:44, 25 січня 2016 р.

Увага, конкурс молодіжних проектів!

Для реалізації проектів-переможців надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету.

До участі у конкурсі запрошуються інститути громадянського суспільства (громадські організації, творчі спілки, асоціації тощо), які діють у Сумській області, є юридичними особами та зареєстровані не пізніше, ніж два роки тому. Кожен заявник може подавати на конкурс відразу декілька проектних пропозицій.

За інформацією управління молоді та спорту облдержадміністрації, граничний обсяг фінансування одного проекту за рахунок бюджетних коштів становить 100 тисяч гривень. Інститут громадянського суспільства бере участь у співфінансуванні проекту в розмірі не менш як 25% від його загального кошторису. При цьому внесок для виконання проекту може здійснюватися у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі, як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання.

Подані проекти мають відповідати таким пріоритетам: формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання, зайнятість молоді, популяризація здорового способу життя, розвиток неформальної освіти, партнерська підтримка молоді з числа внутрішньо переміщених осіб.

Проекти учасників оцінюватиме експертна комісія, в яку входять представники громадськості.

Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі до 19 лютого 2016 року (щоденно, крім суботи та неділі) за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 29, управління молоді та спорту облдержадміністрації.

 

Більш детальну інформацію щодо конкурсу проектів, можна отримати на сайті управління молоді та спорту облдержадміністрації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #молодіжний проект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...