• Головна
  • Двовладдя в Конотопі: молодь керує містом
07:00, 21 січня 2016 р.

Двовладдя в Конотопі: молодь керує містом

У середу, 20 січня у Конотопі з'явилися два міських голови, два секретаря міської ради, кожен заступник міського голови та начальники управлінь теж мали своїх дублерів. Однак ніяких суперечностей або конфліктів не виникало, навпаки, і самі чиновники і їх "двійники" залишилися дуже задоволені такою ситуацією. А все тому, що в цей день традиційно проводився молодіжно-студентський проект «Молодь до влади».

Цілий день молоді люди виконули реальні обов'язки керівництва міста (мера, заступників та керівників основних відділів та управлінь міської ради). Аби не перешкодити робочому процесу чиновників, молодь працювала паралельно з реальними посадовими особами, за якими вони були закріплені. 

Достатньо поглянути на обличчя студентів, щоб зрозуміти, як їм сподобалася реалізація проекту. Тепер в їх  біографії є день, коли вони нарівні з першими особами Конотопа керували містом. І все по-справжньому, по-дорослому: проведення робочої наради на рівні з дорослими колегами, участь у запланованих на цей день заходах, і оперативна робота в кабінетах - молоді заступники приймали громадян, а також вносили пропозиції у планування соціально-економічного розвитку міста на 2016 рік.

Двовладдя в Конотопі: молодь керує містом, фото-1

Проект дав змогу студентству та молоді міста доторкнутися до головних важелів системи управління містом і відчути відповідальність за добробут його жителів, а заразом краще зрозуміти систему роботи Конотопської міської ради та виконавчого комітету, що дозволило їм краще зрозуміти принципи роботи місцевого самоврядування. 

Проведення таких заходів дає змогу більше залучати активну молодь до роботи в системі місцевого самоврядування. Нам потрібні нові лідери, свіжий погляд на старі проблеми, нові підходи до їх вирішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #молодь керує містом
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...