• Головна
  • Відтепер за дитяче харчування в закладах освіти відповідатиме місцева влада
Законодавчі зміни
10:40, 24 січня 2016 р.

Відтепер за дитяче харчування в закладах освіти відповідатиме місцева влада

Законодавчі зміни

Кабінетом Міністрів України прийнято ряд постанов, які вирішують питання харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах.


Як повідомляє прес-служба КМУ, рішенням Уряду передбачається, що у загальноосвітніх навчальних закладах денної форми навчання за рахунок бюджетних коштів здійснюється харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах, а також учнів 1-4 класів з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям».

При цьому від плати за харчування дітей в дошкільних закладах звільняються батьки, у яких сукупний дохід на кожного члена сім'ї не перевищує рівня прожиткового мінімуму, так і батьки дітей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям».

Органам місцевого самоврядування надано право забезпечувати харчування дітей інших категорій, передбачивши на це видатки з місцевих бюджетів.

У професійно-технічних навчальних закладах за рахунок бюджетних коштів харчуванням забезпечуються учні з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, а також дітей-інвалідів / інвалідів I-III груп та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям».

Рішення прийнято з метою приведення у відповідність з нормами Закону № 911 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», прийнятий Верховною Радою України 24 грудня 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...