Реклама
09:46, 15 вересня 2015 р.

Жіноче безпліддя

Реклама

Проблема жіночого безпліддя сьогодні значно серйозніше, ніж була колись. Молодь все більшою мірою не бажає заводити дітей, а відстрочування вагітності з кожним роком зростає.

Безпліддя може бути пов'язано з дисфункцією статевих органів і загальними патологіями організму, в тому числі, психічними і неврологічними порушеннями. Цей діагноз не відноситься до самостійних захворювань, а є їхнім наслідком. Головними причинами безпліддя вважаються захворювання запального характеру. Лікування безпліддя ефективно в Німеччині http://bavarmed.com/index.php?pageid=53, звісно, якщо є можливості для його оплати.

Безпліддя буває первинним і вторинним. У деяких джерелах, безпліддя доповнюється ще такими видами: фізіологічне, добровільне, тимчасове, постійне.

Симптоми безпліддя

Даний діагноз не має основної ознаки, нерідко протікає без симптомів, або супроводжується непрямими симптомами. Безпліддя визначають при медичному огляді, лабораторних, інструментальних обстеженнях. Найбільш точним вважається проведення такої діагностики в Німеччині http://bavarmed.com/obsledovanie-germanii-diagnostika-za-rubezhom-zagranicey-mjunhen-zarubejom-evropa-granicey-check-up.html, з урахуванням того, що там є найсучасніша база для цього.

Через що виникає жіноче безпліддя

  • Патологічні порушення дітородних органів вродженого характеру;
  • Надбані захворювання, які спровокували в репродуктивних органах різні патології, порушення функцій органів та обміну речовин.

Встановлюють дві загальні причини зниження можливості завагітніти, не залежні від перенесених раніше захворювань з гінекології http://bavarmed.com/index.php?pageid=9. Це уповільнення фізіологічних процесів через вік і тривале застосування протизаплідних засобів.

Безпліддя від гормональних препаратів

З цього приводу існують дві зворотні думки. Прихильники стверджують користь таких препаратів, оскільки скасування факторів, які гальмують механізм запліднення, стимулює різкий викид естрогенів, збільшує шанси завагітніти. Однак з протилежної точки зору є випадки зниження можливості запліднення після довгого використання протизаплідних. Негативний вплив таких засобів уникають, покладаючись на рекомендації лікаря. При лікуванні патології в Німеччині взагалі враховуються не тільки ці, а й безліч інших чинників.

Причини жіночого вторинного безпліддя

Для з'ясування причин даного безпліддя до доктора звертаються жінки, які до цього вже народжували. Якщо не враховувати добровільну відмову від запліднення і фактор віку, основними причинами цього діагнозу вважаються перенесені захворювання інфекційно-гінекологічного або іншого характеру.

Фактори безпліддя

Безпліддя майже завжди пояснюється кількома причинами. На основі клінічних досліджень визначено, що ці фактори класифікуються за:

  • анатомічній локалізації розвитку захворювань;
  • типом порушень в організмі;
  • генетичними патологіями;
  • специфіці психосоматичного стану жінок.

Шиїчний фактор безпліддя

Зміна в'язкості слизу, інших властивостей може відбуватися: в результаті гормональних порушень вироблення жіночих гормонів, запальних процесів в шийці матки, зміненої мікрофлори на слизу шийки матки.

Фактор непрохідності маткових труб

Непрохідність труб може викликатися спазмом або перекриттям просвіту труби через запальні спайки, розвиток пухлини.

Цервікальний фактор

Якщо цервікальний слиз зіву шийки матки, через різні порушення, недоступний для проникнення сперматозоїдів в фертильну фазу, то це цервікальний фактор безпліддя. Його виявляють діагностичним оглядом.

Трубно-перитонеальний фактор

Органи черевної порожнини захищені брижею від контакту з черевної стінкою і сусідніми органами. Брижа є серозною оболонкою, яка вистилає внутрішні стінки порожнини живота. На ній підвішені маткові труби і матка. Під впливом патологій утворюються спайки між матковими трубами і серозною оболонкою. У підсумку маткові труби втрачають активність і необхідне кровопостачання.

Існують і інші фактори: імунологічні, ендокринні, психологічні, генетичні.

Поради для успішного запліднення

Лікарі кажуть, що для успішного запліднення, потрібно здійснювати зачаття з одинадцятого по вісімнадцятий день циклу. Першим днем вважається перший день місячних. Чоловікам не потрібно здійснювати еякуляцію частіше одного разу на два дні. Обом партнерам не слід використовувати спеціальних мастил. А після статевого акту жінці не потрібно підмиватися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...