• Головна
  • Рятувальники Конотопа провели рейд спрямований на запобігання дитячого травматизму
08:19, 20 листопада 2015 р.

Рятувальники Конотопа провели рейд спрямований на запобігання дитячого травматизму

19 листопада, в м. Конотоп, працівники районного підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій, спільно зі співробітниками служби у справах дітей міської ради, провели рейд в житловому секторі щодо попередження загибелі та травмування дітей. Особлива увага була приділена родинам, діти яких опинились в складних життєвих ситуаціях.

Батьків проінформували щодо ситуації, яка склалась в державі та регіоні з дитячим травматизмом на пожежах. Фахівці наголосили, щоб запобігти таким випадкам, дітей у жодному разі не можна залишати на одинці та необхідно в доступній формі роз’яснювати малечі вкрай важливі вимоги безпеки життєдіяльності, демонструючи на власному прикладі їх виконання.

Під час рейду громадянам розказали про основні правила пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватись, зокрема обігріваючи приміщення за допомогою різноманітних приладів. Ознайомили як треба поводитись під час виникнення пожежі та при виявленні виявлені вибухонебезпечних предметів – боєприпасів часів війни.

Окрім роз’яснювальної роботи з дорослим населенням фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели бесіди безпосередньо з дітьми щодо небезпечності пустощів з вогнем та до яких наслідків призводять такі «ігри».

Для кращого засвоєння отриманої інформації, мешканцям роздали відповідні тематичні профілактичні листівки.

Рятувальники сподіваються, що дорослі дослухаються до їхніх порад і докладатимуть всіх зусиль щоб вберегти дітей від небезпек.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конотоп #дитячий травматизм #мнс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...