• Головна
  • В Конотопській райадміністрації розпочато процес виділення земельних ділянок бійцям АТО
16:17, 16 листопада 2015 р.

В Конотопській райадміністрації розпочато процес виділення земельних ділянок бійцям АТО

Сьогодні в Конотопській районній держадміністрації за попередніми домовленностями між ЦК "АЗОВ" м.Конотоп та арендаторами земель і сільскими головами пройшли збори з питання виділення земельних наділов участникам АТО.

Про це повідомляє Цивільний Корпус "Азов" м.Конотоп."Розпочато процес оформлення документів за якими будуть надані земельні ділянки.
Учасник АТО може оформити документи в будь-який зручний для нього час в відповідному відділі рай.держ.адміністрації. Якщо за якимись підставами буде відмовленно в розгляданні питання щодо оформлення документів - звертатись в штаб ЦК "АЗОВ" м.Конотоп за адресою вул.Рябошапко, 29 "Берегиня"."

У районній державній адміністрації також повідомляють, що "очільник району Микола ГОРБЕНКО наголосив на тому, що райдержадміністрація постійно сприяє у вирішенні тих чи інших питань учасникам АТО та їх сім’ям, надає  всебічну допомогу та підтримку. Актуальним на даний час є земельне питання для даної категорії громадян.

Як відзначила начальник управління Держгеокадастру у Конотопському районі Ірина СОПРУН, проведено підбір земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, виділення яких передбачено учасникам АТО. Але наразі  не всі скористались своїм конституційним правом на отримання земельного наділу,  тому  продовжується роз’яснювальна робота щодо оформлення пакету документів для отримання дозволів на розробку документації із землеустрою."

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конотоп #ато #земельні ділянкі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...