• Головна
  • В Конотопі триває реалізація проекту «Власний погляд на патріотизм»(Фото)
08:57, 14 листопада 2015 р.

В Конотопі триває реалізація проекту «Власний погляд на патріотизм»(Фото)

У рамках реалізації проекту «Власний погляд на патріотизм», який реалізується за організаційної та фінансової підтримки обласного управління молоді та спорту, що ще навесні виграла у обласному конкурсі проектів громадська організація «Молодіжний актив Конотопщини», було організовано та проведено конкурс соціальної реклами, за результатами якого виготовлено патріотичну поліграфічну продукцію.

Зважаючи на те, що під час засідання конкурсної комісії всі роботи були пронумеровані, тобто ті, хто обирав переможців, не знав імен розробників робіт, можна бути впевненими у в об’єктивності проведення конкурсу. 

А зараз – про переможців конкурсу. З м.Конотопа у номінації «плакат» перемогу здобув Тоценко Валентин, студент ПТКІСумДУ. У номінації «наліпка» було обрано 2-х переможців серед ескізів, що було подано на конкурс в електронному вигляд та серед тих, що були намальовані на папері, найбільшу кількість голосів набрали роботи Олега Янчука та Ольга Некула, вчитель Конотопської дитячої художньої школи. З міста Глухова переможцями в обох номінаціях став військово-патріотичний клуб «Мужність». А з міста Шостки у номінації «плакат» перемогу здобув Гербей Павло, студент ШХТК ШIСумДУ, у номінації «наліпка» - Гербей Ярослава, студентка ШIСумДУ. 

Тож реалізація проекту виходить на, так би мовити, «фінішну пряму». Починаючи з цього тижня розпочнуться патріотичні промо-акції. Попри те, що проектом було передбачено розповсюдження продукції у містах Конотоп, Глухів, Шостка, заходи також планується провести у м.Путивль, м. Кролевець та с.м.т. Ямпіль. 

«Залишився останній етап реалізації проекту, проведення акцій з розповсюдження виготовленої продукції. Окрім вуличних акцій, ми плануємо розповсюдити плакати та наліпки по всіх навчальних, позанавчальних, культурних закладах міста», - зазначає керівник проекту Ярослав Решетняк.

Усі бажаючі взяти участь у реалізації проекту та проведенні акцій чи просто мати плакат чи наліпку, що в його рамках було виготовлено, можуть звертатися до відділу міської ради у справах молоді та спорту, міськвиконком, 4 поверх, каб. 410-411, конт.тел. 6-61-32.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конотоп #власний погляд на патріотизм
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...