• Головна
  • Поліція вже працює- призначено слідчих та співробітників чергових частин
07:45, 8 листопада 2015 р.

Поліція вже працює- призначено слідчих та співробітників чергових частин

Вже призначені на посади працівники чергових частин поліції і слідчі, які виконують свої обов'язки у повному обсязі. У складі Головних управлінь поліції в областях та місті Києві повноцінно функціонують понад 700 відділів і відділень поліції. З початку доби вже зареєстровано 3,3 тисячі звернень громадян, відкрито 400 кримінальних проваджень.

Про це на брифінгу у МВС сьогодні, 7 листопада, повідомив директор Департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко.

Поліція вже працює- призначено слідчих та співробітників чергових частим (фото) - фото 1

Поліція вже працює- призначено слідчих та співробітників чергових частим (фото) - фото 1

Він зазначив, що з метою неухильного виконання вимог Закону України «Про Національну поліцію», який набув чинності сьогодні, 7 листопада 2015 року, Міністерством внутрішніх справ та керівництвом Національної поліції вжито низку необхідних заходів.

Зокрема, забезпечено утворення та реєстрацію як юридичних осіб публічного права, Головних управлінь Національної поліції в регіонах та підрозділів поліції охорони, а також затверджено штат апарату Національної поліції, який передбачає перелік територіальних органів поліції держави та містить штатний розпис кожного підрозділу.

Зокрема, у складі Головних управлінь поліції в областях та місті Києві відповідно до повноважень, визначених Законом, повноцінно функціонують 217 відділів поліції та 489 відділень поліції.

На виконання вимог Закону України «Про Національну поліцію» та Кримінального процесуального кодексу України щодо швидкого, повного та неупередженого розслідування злочинів, у кожному органі поліції вже призначено на посади слідчих, які у повному обсязі виконують покладені на них обов’язки.

Крім того, для забезпечення приймання та реєстрації заяв про вчинення злочинів та організації відповідного реагування на посади призначенопрацівників чергових частин територіальних органів поліції.

З початку доби 7 листопада вже зареєстровано 3,3 тисячі звернень громадян. Кожне з них розглядається уповноваженим працівником Національної поліції відповідно до вимог законодавства.

"Тільки за світлу пору доби цього дня понад 400 кримінальних проваджень було внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань уже слідчими Національної поліції. Це свідчить про те, що система запрацювала, жодного правового "вакууму" немає, жодних збоїв немає", – зазначив Артем Шевченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція україни
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...