• Головна
  • Активісти Радикальної партії перешкодили контрабанді м"яса на залізничному вокзалі у Конотопі
07:21, 7 листопада 2015 р.

Активісти Радикальної партії перешкодили контрабанді м"яса на залізничному вокзалі у Конотопі

"Сьогодні 06.11.2015 року мною спільно з головою Конотопської міської організації Радикальної партії О.Ляшка Сергієнком Спартаком було припинено спробу незаконної контрабанди м’ясної продукції на 4-й платформі залізничної станції м. Конотоп!!!" , про це написав напердодні  на своїй сторіні у Фейсбуці  Сергій Назаренко.

  Далі активіст розповідає про те що трапилось: "А ситуація виглядає так. Кожного дня о 17.10 до ст. Конотоп прибуває пасажирський потяг сполученням "Кишинеу-Москва". Зі слів небайдужих громадян це один із найкорумпованіших потягів по станції, який на постійній основі використовується місцевими контрабандистами для незаконного перевезення м’ясної продукції до "країни-агресора" Російської Федерації.

Сьогодні, коли я та Сергієнко С.В. приїхали до місцевого вокзалу, то побачили на власні очі, що вищезазначена інформація має реальне підтвердження. Уздовж усієї 4-ї платформи стояли окремими організованими групами невідомі нам особи. Всередині утворених груп скопом лежали торби та мішки, наповнені, як ми підозрювали, м’ясною продукцією. Щоб переконатися в цьому, ми підійшли до однієї з таких груп, люди особливо не ховаючись ні від кого, обговорювали, яким чином вони будуть завантажувати м’ясо до потягу, хто саме з присутніх чоловіків буде це робити (цитата з розмови: "...Толік буде грузить сначала Вєру, а потом тебе..."), також серед присутніх осіб там перебувала невідома нам жінка середнього зросту, одягнена в куртку темного кольору, яка записувала кожного в окремий блокнот, де вказувала анкетні дані, вагу м’ясної продукції, суми наданих коштів. Пізніше перед приїздом потягу на платформу прийшов невідомий нам чоловік, привітався з усіми "мясниками", обійшов усі групки людей, а потім відвів вищезгадувану жінку окремо, з усього було видно, що вони раніше були знайомі, при цьому вона передала йому щось, схоже на грошові кошти.

Надалі, коли прибув потяг, для нас уже не було ніяких сумнівів, що зараз відбудеться спроба контрабанди м’ясної продукції, тому я повідомив дану інформацію до Конотопської міліції.

Уже після прибуття СУМНОЗВІСНОГО потягу нашими спільними зусиллями жодна кошолка з м’ясом до вагонів не потрапила!!!

Усього за нашими підрахунками планувалося незаконне перевезення близько декількох тонн м’ясної продукції!!!

А тепер задумайтеся, наскільки б упала ціна м’яса на внутрішньому ринку м.Конотоп, якби воно продавалося на НАШИХ місцевих ринках!!!

Під час стоянки потягу до наших дій долучилися викликані нами працівники міліції, що також унеможливило незаконне завантаження м’ясної продукції.

Контрабанди в Конотопі не буде!!! Ми сподіваємося, що наші законні громадські ініціативи природньо переростуть в планомірну процедуру боротьби правоохоронних органів проти контрабанди м’ясної продукції!!!"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...