![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:35, 3 листопада 2015 р.
Конотопчан запрошують на виставку-ярмарок «Голуб-символ миру»
08 листопада 2015 року з 9-00 години у м. Суми по вул. Першотравневій, 29 на території Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації відбудеться обласна виставка - ярмарок «Голуб-символ миру» на якій будуть представлені породи льотно - спортивних та декоративних голубів, співочих птахів та інше.
Організатори заходу Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Сумський обласний клуб любителів спортивних (поштових) і високольотних безкружних голубів, секція любителів декоративних голубів, співочої та екзотичної сільськогосподарської птиці.
Запрошують всі бажаючі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...