• Головна
  • Конотоп. Вулицями рідного міста. Некрасова, Неровні, Ніжинська
Книга О. Евтушенка
09:00, 5 листопада 2015 р.

Конотоп. Вулицями рідного міста. Некрасова, Неровні, Ніжинська

Книга О. Евтушенка

Продовжуємо публікувати повну версію книги Олександра Євтушенка "Вулицями рідного міста. Довідник з історії вулиць міста Конотопа". Сьогодні ми познайомимо вас з історією походження назви вулиць Некрасова, Неровні, Ніжинська.

НЕКРАСОВА вул.
Вулиця названа на честь Миколи Олексійовича Некрасова (28.11.1821 р., м. Немирове, нині Подільської обл., РФ – 27.12.1877 р., м. С.-Петербург). Видатний російський поет, редактор і видавець журналу "Современник" (1847 – 1866 рр.), редактор журналу (разом з М.Є. Салтиковим-Щедріним) "Отечественные записки" (з 1868 р.).(Продовження читайте завтра. В наступній публікації ми познайомимо вас з історією та з  походженням назв вулиць Мірошниченка та Мічуріна. З початком книги можна ознайомитись тут). 

Редакція сайту міста Конотопа 05447.com.ua висловлює подяку Олександру Євтушенку за надання ексклюзивного дозволу на друкування матеріалів книги "Вулицями рідного міста. Довідник з історії міста Конотопа". Всі права захищені. Повне або часткове копіювання матеріалів заборонено, будь яке використання узгоджувати з авторами. При узгодженому використанні матеріалів посилання на ресурс обов'язкове. 

Читайте також: Доцільність перейменування деяких вулиць Конотопа (обговорення)

Вам також буде цікава спецтема "Міркуємо разом. Назви вулиць нашого міста".

#Конотоп #історія #назви вулиць
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...