• Головна
  • Транспортний податок з елітних авто приніс до бюджету Сумщини більш ніж 4,5 млн. гривень
08:44, 28 жовтня 2015 р.

Транспортний податок з елітних авто приніс до бюджету Сумщини більш ніж 4,5 млн. гривень

З 1 липня 2015 року власники  елітних  авто   розпочали  сплачувати транспортний податок  у розмірі 25 тис. грн. за автомобілі з об'ємом двигуна понад 3 000 куб.см. і віком не більше 5 років.

Так, до місцевих бюджетів Сумщини  надійшло більш ніж 4,5 млн. грн транспортного податку. Індикативний показник виконано на 111%.

У вересні поточного року зібрано 405,2 тис. гривень цього податку. Виконання індикативного показника  складає 100,8%.

Нагадуємо, сплачувати транспортний податок зобов’язані як фізичні так і юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні власні легкові автомобілі, що є об'єктами оподаткування.

Юридичні особи сплачують податок  авансовими внесками щоквартально до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом. Фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

 Якщо  автомобіль  придбаний протягом року, податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на таке авто.

Поряд з цим, якщо протягом звітного року термін використання легкового автомобіля досягне 5 років,  то обчислення  податку здійснюється починаючи з 1 січня поточного року та включаючи місяць, в якому термін використання легкового автомобіля досягне 5 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податок з авто #сумщина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...