![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:23, 27 жовтня 2015 р.
У зоні АТО загинув ще один конотопчанин
Сьогодні поховали бійця 36 бригади батальону морської піхоти Гергеля Олексія з с. Юрівка Конотопського району. Хлопцю було 27 років! В нього залишилась вагітна дружина на восьмому місяці!
22.10.15 блок пост в смт.Талаковка Донецької обл. був розгромлений мінометним обстрілом, Олексій отримав поранення в голову несумісне з життям, помер не приходячи до тями 24.10 о 5год. ранку.
Вічна пам'ять і слава герою!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...