![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
19:27, 24 жовтня 2015 р.
Зриву виборів у Конотопі не буде
Як повідомлялося раніше, до чергової частини Конотопського міськвідділу міліції надійшли повідомлення з шести виборчих дільниць райцентру. Голови комісій повідомили, що під час роботи з бюлетенями виявили помилки у великій кількості виборчих бюлетенів.
Зокрема, у бюлетенях по виборах депутатів обласної ради та депутатів конотопської міськради під час їхнього друку у типографіях були допущені помилки. А саме, у бюлетенях записи прізвищ та імен депутатів, які належать до різних партій, записані під назвою однієї політичної партії.
На цей час всі бюлетені із помилками замінені на нові. Виборцям Конотопа в день виборів ніщо не завадить здійснити своє право на волевиявлення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...