• Головна
  • На сайті Президента України зареєстровано петицію про перенесення адміністративного центру Сумської області з міста Суми до міста Конотоп
11:30, 24 жовтня 2015 р.

На сайті Президента України зареєстровано петицію про перенесення адміністративного центру Сумської області з міста Суми до міста Конотоп

На сайті Президента України зареєстровано петицію із зверненням громадянина Гаврика Олександра Юрійовича про перенесення адміністративного центру Сумської області з міста Суми до міста Конотоп.

Текст електронної петиції:

Ми громадяни України, що підписалися під цією петицією вимагаємо перенести адміністративний центр Сумської області, а також керівні обласні органи державної влади з міста Суми до міста Конотоп.
Наші вимоги ґрунтуються на багатьох аргументах:
- місто Конотоп знаходиться ближче і доступніше до столиці України (м. Київ)
- місто Конотоп має розвинену транспорту розв'язку. На відміну від міста Суми, з міста Конотоп можна швидше дістатись в будь – який куточок Сумської області, а також прямим маршрутом до таких великих міст як Київ, Чернігів, Полтава. Також станція Конотоп є вузловою станцію залізниці. З неї залізницею можна вільно дістатись як основних міст України так і багатьох міст Росії та Білорусії.
- історично місто Конотоп є старшим за місту Суми, оскільки в середині 17го сторіччя, коли було тільки засновано містечко Суми, місто Конотоп вже було сотенним містом. Суми стали полковим містом лише за наказом Московського царя Олексія Михайловича.
- з метою військової безпеки варто перенести адміністративний центр Сумської області, а також керівні обласні органи державної влади якнайдалі від кордону військового агресора,
Виходячи з вищевикладеного пропонуємо перенести адміністративний центр Сумської області, обласну адміністрацію (або префекта), а також обласну раду та центральні органи обласних представництв органів виконавчої та судової влади з міста Суми в місто Конотоп.

Підтримати дану петицію і проголосувати за неї можна ТУТ.

Як кажуть, "чим чорт не шуткує"...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конотоп #петиція президенту #обласний центр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...