• Головна
  • Перший заступник голови облдержадміністрації під час візиту в Конотоп відвідав недобудовану лікарню
09:42, 21 жовтня 2015 р.

Перший заступник голови облдержадміністрації під час візиту в Конотоп відвідав недобудовану лікарню

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО у ході робочої поїздки до Конотопу ознайомився з ходом добудови об’єкту під дитячу поліклініку та пологовий будинок з діагностичним центром.

 За словами  посадовця, проект з добудови даного об’єкту внесений до переліку інвестиційних програм та проектів, що будуть реалізовуватися у 2015 році зарахунок Державного фонду регіонального розвитку.

«На завершення будівництва з Держфонду виділено понад 21 мільйон гривень. Це фінансування ми отримали після того, як проект був відібраний відповідною регіональною комісією, погоджений Мінрегіонбудом та затверджений розпорядженням Кабміну», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації.

За його словами, з 21 мільйона гривень, які вже надійшли на рахунки замовника будівництва – Конотопського управління житлово-комунального господарства­, 18 мільйонів спрямують на завершення будівництва, закупівлю і встановлення сучасного медичного обладнання. Близько 3 мільйонів піде на погашення кредиторської заборгованості перед підрядним підприємством, яке останні роки за власний кошт опалювало та охороняло об’єкт. Нині оголошено тендер на придбання обладнання на 13,3 мільйона гривень.

Олександр Марченко наголосив на необхідності вчасного проведення тендерів на закупівлю обладнання і визначення підрядників на його встановлення, щоби вже до кінця року ввести об’єкт в експлуатацію. Адже відтермінування його добудови потребувало б додаткових витрат з охорони та опалення будівлі.

Перший заступник голови облдержадміністрації та очільники обласних управлінь охорони здоров’я та капітального будівництва оглянули лікарняні приміщення та обговорили з керівництвом підрядної організації поетапний план завершення будівельних робіт.

Куратор медичної галузі області Сергій БУТЕНКО відзначив соціальну значимість цього проекту: «Створення нового пологового будинку, який буде розрахований на понад 40 ліжок, з дитячою поліклінікою на 500 відвідувань за зміну підвищить рівень надання медичних послуг місцевим жителям, забезпечить комфортні умовами для народження та виховання дітей».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конотоп #црл
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...