З основним правилом любителів алкогольних елітних напоїв ми вже визначилися в наших попередніх публікаціях. Віскі jack daniels вживати можна як у складі коктейлів, так і в чистому вигляді. У другому випадку не потрібно ніяких видів закусок. Що можна використовувати максимум, - це часточка лимона або лайма. Любителі міцних коктейлів можуть в інтернет-магазині елітного алкоголю віскі джек дэниэлс і інший купити алкоголь і насолоджуватися ним в компанії зі звичайною газованою водою, пепсі-колою, кока-колою або навіть кубиком льоду. Ось з приготування на основі віскі jack daniels коктейлів тільки кілька порад.

Змішування між собою різних сортів віскі, з іншими алкогольними міцними напоями тим більше, вважається серед поціновувачів неприпустимим. Не рекомендується також пити чистий напій через коктейльну трубочку. На всіх континентах одним з найбільш популярних прийнято вважати американський коктейль Whiskey Sour. В якості основного інгредієнта використання лимонного соку передбачає класичний рецепт напою, хоча є і варіації. Не забороняється використовувати, наприклад, і апельсиновий свіжо вичавлений сік. Цитрусова добавка напою додає освіжаючий кислуватий смак. Куплений на elit-alco.com Віскі jack daniels для коктейлю - алкогольна основа.

Для змішування з інгредієнтами алкоголю і приготування коктейлю Whiskey Sour озброїтися найкраще широкими склянками на товстому піддоні. На одну порцію коктейлю нам знадобиться: віскі Jack Daniel's 40 мілілітрів; лимонного сока20 мілілітрів; цукрового сиропу 20 мілілітрів. Простий і алгоритм приготування: перемішати шейкером всі інгредієнти разом, для видалення згустків свіжо віджатого соку пропустити суміш через фільтр, перелити в стакани коктейль, додавши кубики льоду.