Рецепти кухні, народженої на Японських островах, вже давно заволоділи верхніми строчками більшості топів найбільш затребуваних і популярних страв серед українців. Всім, кому хоч раз доводилося куштувати якісно приготовані суші, вони припали до душі. Тому не дивно, що багато жителів Конотопа регулярно звертаються до професіоналів компанії суши в броварах от Пиццбург. Чому ж суші стали настільки затребувані в багатьох країнах? Де ж криється секрет всесвітньої популярності цієї страви?

За даними щорічних звітів ВООЗ, японців традиційно відносять до одних з найбільш здорових націй на Землі. Це підтверджується і таким показником, як середня тривалість життя. Японці в середньому доживають до 84 років. Вважають, що причини такого феноменального здоров'я і довголіття слід шукати в раціоні острівних жителів. Давайте зупинимося більш детально на основних продуктах для суші. Візьмемо, наприклад, морську рибу: насичену безліччю мікроелементів, які надають сприятливий вплив на людський організм в цілому. Важко переоцінити значення кальцію і фосфору, які покращують травний процес, зменшують ризик виникнення проблем з серцем і судинами, сприяють стимуляції розумової діяльності. У морській рибі не міститься багато жиру, тому вона відноситься до категорії дієтичних продуктів.

Рецептура приготування суші найчастіше передбачає використання філе тунця, вугра, лосося, морського окуня, морських гребінців і креветок. У морських водоростях міститься багато йоду, який відповідає за підвищення імунітету, зниження втоми і поліпшення пам'яті. Важко переоцінити також користь для організму рису, що міститься в суші в переважній більшості рецептів. Рис відповідає за поліпшення травлення, оскільки багатий клітковиною, білками і залізом.