Це можливо. Саме в цій області мову Java особливо корисний. Деякі серверні додатки, наприклад BEA Weblogic, повністю вбудовані в мову Java.

Ви можете записатися на курси програмування джава, відвідав сайт Logos IT Academy.

Мова Java скасує компонентну модель обчислень.

Навряд чи знайдуться хоча б два чоловіки, у яких збіглися б думки про компонентах. В якості візуальних компонентів управління у версії Java 1.1 були запропоновані функціональні компоненти JavaBeans, аналогічні компонентів ActiveX, що використовується для створення графічного інтерфейсу користувача.

Щоб краще ознайомитися с з основами програмування вам слід закінчити курс java.

Функціональні компоненти JavaBeans дозволяють робити те ж саме, що і компоненти ActiveX, за винятком того, що вони автоматично є кросплатформним. З точки зору серверних додатків промислові компоненти, що призначені для повторного використання, легко застосовувати при розробці широкого кола серверних додатків. Можливо, в майбутньому виникне ринок цих компонентів, аналогічний ринку ActiveX компонентів у світі Windows.

Закінчив компютерні курси львів, ви зможете отримати високооплачувану роботу.

Користуючись мовою Java, можна замінити комп'ютер "Інтернет-пристроєм" вартістю 500 доларів.

Деякі фахівці впевнені, що це неодмінно станеться. Нам здається абсурдним думати, що домашні користувачі можуть замінити потужні і зручні персональні комп'ютери обмеженими машинами без жорстких дисків. Однак мережевий комп'ютер, оснащений засобами мови Java, надає цілком реальну можливість реалізувати "нульову адміністраторську ініціативу, спрямовану на зменшення вартості комп'ютерів, зайнятих у бізнесі.

Ми розглядаємо Інтернет-пристрій як доповнення до персонального комп'ютера. Якщо ціна дозволяє, чому б не придбати пристрій, що підтримує роботу в Інтернет, для перегляду на екрані електронної пошти і новин? Ядро мови Java настільки мало, що воно є очевидним вибором для такого роду телефонів і інших "Інтернет-пристроїв".