Для всіх, хто хоче купити новий автомобіль, є універсальна порада - шукайте офіційного дилера. Багато салонів привласнюють собі цей статус незаслужено, тому будьте уважні. У Києві є автоцентр http://www.winnerauto.ua/, який є офіційним дилером таких компаній: Volvo, Land Rover, Ford і Jaguar. Автоцентр не тільки продає автомобілі, але і надає сервісне обслуговування з використанням оригінальних заводських запчастин. Це головна відмінність офіційного дилера від звичайних салонів.

Перевірити, чи є автосалон «білим» дистриб'ютором досить просто. Заходьте на сайт виробника тієї марки авто, яка вас зацікавила, і в розділі «Дилери» перевіряєте наявність в списку салону, який вас цікавить. Метод простий, але ніхто його не афішує, тому як багато дилерів називають себе офіційними представниками відомих автокомпаній, хоча такими не є. Не шкодуйте часу на пошук автоцентру, якому можна довіряти.

Переваги покупки у «білого» дилера

Ніхто не приховує, що ціни на автомобілі в офіційних дистриб'юторів трохи вище, ніж в «сірих» салонах. Так за що ви переплачуєте?

• Більший вибір моделей і комплектацій;

• Сервісне обслуговування;

• Збереження гарантії від виробника.

Купуючи авто в «білих» салонах, люди переплачують саме за обслуговування. Насправді, щоб укласти партнерську угоду з будь-яким виробником, автомобільний центр або салон повинен відповідати ряду вимог. І головний з них - наявність сучасної станції ТО і професійних механіків. Виробники жорстко контролюють, щоб їхні дилери виконували всі вимоги і надавали сервісне обслуговування на найвищому рівні.

У разі поломки, вам не потрібно переживати про покупку деталей і пошуку надійного СТО. Ваше завдання - привезти авто в дилерський центр або замовити послугу евакуатора (багато «білих» автосалони її надають). Далі справа за професіоналами: діагностика і ремонт. Причому ремонтні роботи здійснюються на фірмовому обладнанні з використанням оригінальних запчастин. А це головні умови збереження гарантії від виробника, тому варто їх виконувати, щоб не втратити офіційну гарантію на автомобіль.

Навіть після того, як закінчиться термін дії гарантії, вам запропонують продовжити її за додаткову плату. Ви і далі зможете користуватися послугами СТО і безкоштовно проводити будь-які ремонтні роботи. Загалом, трохи переплачуючи під час покупки авто, ви купуєте бездоганний сервіс.