В сучасних реаліях оренда житла — це чи не єдиний спосіб жити окремо. Особливо це стає актуальним, коли діти виростають настільки, що уживатися в одній квартирі з батьками стає вкрай складно, а також, коли підросло покоління обзаводиться власною сім'єю. Разом з попитом на оренду зростає і кількість шахраїв на ріелторському ринку, намагаються заробити шляхом обману незнаючого орендаря. Якщо ви вирішили жити окремо, тоді Вам потрібна вигідна оренда квартир у місті Лева, і Ви не хочете потрапити на гачок нечистих на руку ділків, ми розповімо Вам, як орендувати квартиру максимально безпечно та вигідно.

Оренда квартир

Для початку варто сказати, що методів обману орендаря не так вже й багато. Найпоширенішими вважаються продаж баз даних з неіснуючими або вже зданими телефонами квартир, видача шахраями себе за власників квартири шляхом її короткострокової оренди з метою повторного її здачі.

Щоб не потрапити в халепу, оренда квартир повинна здійснюватися дуже обдумано. Ви можете звернутися в перевірене агентство нерухомості, що володіє гарною репутацією. Звичайно, необхідно заздалегідь навести довідки про агентство, попитати у друзів і знайомих про якість надаваних послуг. Ціни на послуги агентств, природно, немаленькі, але це гарантія Вашої безпеки! У середньому одноразово Ви заплатите агентству 50 % вартості квартири за місяць. При цьому зверніть увагу на те, що агентство бере плату за свої послуги тільки після того, як ви підібрали житло, і Ви уклали договір з орендодавцем!

Другий метод пошуку квартири — це пошук через Інтернет, знайомих і оголошення в газетах. Цей спосіб дуже поширений, проте і досить небезпечний, оскільки тут орудують шахраї і нечесні посередники, які продають клієнту інформацію, якою він не зможе скористатися. Для того, щоб знайти підходящу квартиру, переглядайте спеціалізовані сайти про оренду житла. Все частіше і частіше орендодавці самостійно розміщують оголошення про здачу квартир на цих сайтах, оскільки для них також витратно вести справи з агентством. Щоб справа пішла швидше, не тільки перегляньте наявні пропозиції, але і напишіть своє оголошення в розділі «Зніму», описавши необхідні умови і розмістивши інформацію про себе, так Ваші шанси швидше знайтися з орендодавцем збільшаться!

Ще один варіант — це консультації у місцевих пенсіонерів. Бабусі знають всі! Вони з радістю розкажуть Вам про те, які квартири здаються в їх будинку, що там за господарі, а ще можуть запропонувати Вам зняти кімнату у власній квартирі, що може Вас влаштувати.