Чудовим варіантом європейської освіти стануть державні виші Польщі. Вступ до навчального закладу в цій країні вже давно стало доступним та користується популярністю. Головною відмінністю польських навчальних закладів від інших європейських країн в 2017 році – можливість вступу відразу після закінчення школи без складання іспитів, доступність цін за навчання в Польщі. Разом з ОсвітаПоль можна взагалі не хвилюватися, програма центру спрямована на стовідсотковий вступ українського абітурієнта.

Окрім того, що іноземні студенти приїжджають отримувати вищу європейську освіту, на період канікул вони мають право заробляти гроші, для цього можна влаштуватися на сезонну роботу.

Тепер поговоримо про вищі навчальні заклади у Польщі, їх особливості. Усі виші можна поділити на дві групи: приватні та державні. Та спільним є те, що в цих закладах диплом відкриває перед людиною великі перспективи, можливість працювати у найкращій компанії, отримувати високу зарплатню, просуватися по кар’єрним сходам вгору.

Якщо український школяр мріє про європейське навчання, здобути диплом магістра, тоді вони повинні якнайкраще закінчити школу. Високі оцінки у атестаті дозволять вступити до польського вишу на бюджетну форму навчання, тобто повністю безкоштовну. Якщо вам не вдалося завоювати безкоштовне місце, це не привід сумувати. Навіть платний курс у польському університеті може дозволити український студент. В цьому криється головна перевага навчання у Польщі – доступність вищої освіти для українців.

Що стосується мови, то навчання ведеться польською та англійською. На польській навчатися дешевше. Для українців навіть не через ціну варто обрати навчання на польській мові. Звучність польської з українською мову дуже близька, тому оволодіти мовою буде не складно.

Взагалі навчання за кордоном – найкраща практика при вивченні іноземної мови. Тут є можливість використати свої знання на ділі, з носіями мови. Вже через декілька місяців український студент зможе вільно спілкуватися з поляками, це допоможе у навчанні.

При виборі конкретного вишу у Польщі студенти часто замислюються, не знаючи на якому варіанті зупинитися. Університетів в країні багато, тут готують спеціалістів за різними напрямками та спеціальностями, тому студент повинен враховувати свої побажання, проявляти зацікавленість до ближчої сфери науки. Рекомендуємо переглянути рейтинг навчальних закладів Польщі.