Дуже сучасний і елегантний стиль мінімалізму передбачає використання певного кола оздоблювальних матеріалів. Кухня в стилі мінімалізм повинна оформлятися матеріалами, які мають гладку матову або глянсову поверхню, тому найбільш підходящим є пластик різного виду, нержавіюча сталь, скло (прозоре і матове, безбарвне і кольорове) і алюміній. Також використовуються такі натуральні матеріали, як цегла, пробка, камінь і дерево, при цьому акцент на фактурі матеріалу не робиться. Ручки столових приладів і меблів можуть бути керамічними, дерев'яними або металевими.

В нашому мебельному салоні ви можете замовити акрилові кухні львів.

На кухні в стилі мінімалізм вітається використання металевих і скляних предметів кухонного начиння, при цьому ніяких малюнків і прикрас на них бути не повинно.

Оздоблення стін в мінімалізмі може бути різним. Це можуть бути шпалери, кольорове фарбування, панелі або штукатурка. Найголовніше - поверхня стін повинна бути ідеально гладкою. Всі стіни оформляються однаково за винятком робочого «фартуха», наприклад, всі стіни можуть бути пофарбовані звичайної інтер'єрної фарбою, а «фартух» можна зробити скляний, дерев'яний або сталевий.

В розділі кухні мдф плівкові ціна http://kitchen.interiostory.com.ua/kuhni-mdf-plivka/ ви можете дізнатися вартість замовлення кухні.

При оформленні приміщень в стилі мінімалізм використовується обмежена кількість кольорів, основним призначенням яких створення ілюзії відкритого простору. Саме тому темні кольори використовуються виключно в якості акцентів або ж при оформленні приміщень великого розміру.

Ми виконуємо кухні на замовлення у львові якісно http://kitchen.interiostory.com.ua.

Важливо при виборі кольору враховувати розміри приміщення. Так у приміщенні, яке має достатню площу, фоновим кольором стін може виступати насичений сірий відтінок.  У маленьких приміщеннях фоновий відтінок повинен бути білим.