На сьогоднішній день металочерепиця – один з найбільш поширених покрівельних матеріалів. Ця покрівля виготовляється з оцинкованої сталі з двостороннім захисним полімерним покриттям. Її ціна залежить від фірми-виробника і типу полімерного покриття, яке було використано при виробництві. Металочерепиця Рівне популярність легко пояснюється цілим набором переваг, які притаманні цьому виду покриття.

Перший параметр – економічність. Металочерепиця – це відносно недорогий матеріал, дешевше якого тільки шифер і ондулін, але зате вони значно поступаються по довговічності і зовнішнім виглядом покриття. Але економічність металочерепиці полягає не тільки в ціні матеріалу, а й в деяких унікальних її властивості. Такий фактор, як довговічність металочерепиці, сприяє економії на експлуатації та ремонті. Служба такого покриття складає від 25 до 50 років, що є явною перевагою перед традиційною черепицею, яка менш довговічна.

Простота монтажу металочерепиці, яким не може похвалитися фальцева покрівля, дозволяє проводити монтаж покриття в короткі терміни, з малими затратами і з високою продуктивністю укладання. Невелика вага металочерепиці робить використання саме цього виду покриття єдиним можливим варіантом при слабкому фундаменті будинку.