Україна - це аграрна держава і сільськогосподарська техніка користуються незмінним попитом. Тим, хто цікавиться запасними частинами для сільгосптехніки, рекомендуємо звернутися до компетентних фахівців. В магазині «Урожай» можна знайти саме те, що вам потрібно.

Урожай дає можливість правильно підібрати запчастини для комбайнів, віялок, сівалок, молотарок, для популярних моделей і марок. Ми активно співпрацюємо з відомими європейськими виробниками сільгосптехніки, які і займаються постачанням цих запчастин. Є гарантія, що ви купите те, що потрібно - нові, високоякісні, фірмові деталі для техніки вітчизняного та імпортного виробництва: прес-підбирачів та пневматичних сівалок.

Досить перейти за посиланням http://urshop.com.ua/ua і вибрати в каталозі агро запчастини які вам потрібні. В інтернет - магазині «Урожай» ви можете замовить кращі запчастини до сільгосптехніки за самою вигідною ціною.

Переваги, які дає покупка в нашому магазині:

Зупиніть свій вибір на перевірених брендах і марках, які піклуються про свою репутацію. Тоді у вас не виникне проблем в процесі експлуатації техніки. Адже відомим виробникам не вигідно продавати запасні частини до сільгосптехніки низької якості.

При виборі запасних частин краще довірити це фахівцям, які зроблять це професійно. Вони знають всі особливості і тонкощі ринку в своєму напрямку.

Краще не купувати запчастини, які вже були у вжитку. Вони можуть підвести в самий відповідний момент. Вигідніше купити нові деталі до сільськогосподарської техніки. Це себе виправдає у майбутньому.

Інтернет магазин фірми «Урожай» реалізує тільки якісну і сертифіковану продукцію. Її оцінять найдосвідченіші і компетентні сільськогосподарські виробники. Всю додаткову інформацію вам нададуть в офісі компанії. Можна також скористатися телефонами менеджерів, які вказані на сайті.

Ми завжди доставляємо замовлені деталі для сільгосптехніки в точно встановлені терміни. Всі запчастини, які ви купуєте на сайті фірми «Урожай», повністю відповідають заявленим виробником особливостям і характеристикам і мають сертифікати якості.

В каталозі інтернет-магазину ви знайдете різноманітні запчастини: ланцюги, гвинти, висіваючи диски, підшипники, колеса, втулки, вали, сальники, шплінти, чистики і багато іншого, необхідного для пневматичних сівалок відомих фірм (Kuhn, Gaspardo, Monosem, Kverneland та ін ).

Для прес-підбирачів в інтернет-магазині можна замовити ролики, шестерні, ножі, пружини, голки та інше обладнання.

«Урожай» реалізує високоякісні деталі до імпортної сільськогосподарської техніки популярних брендів (John Deere, Claas, Deutz-Fahr, Famarol, New Holland Massey Ferguson, Rivierre-Casalis, Sipma, Welger).

Перейшовши за нашим посиланням: http://urshop.com.ua/ua/content/vysivayuchi-dysky-dlya-pnevmatychnyh-sivalok зробіть вибір і купіть висіваючий апарат сівалки. Це важливий пристрій, від якого залежить якість посіву який дозволяє регулювати глибину сошниково ходу сівалки.

У каталозі магазина є гвинти, ланцюги, висіваючі диски, втулки, вали, колеса, підшипники, чистики, сальники, шплінти, і інші запчастини та обладнання для кращих моделей пневматичних сівалок відомих фірм (Gaspardo, Kuhn, Kverneland, Monosem). Всі механізми і запчастини до цієї імпортної сільгосптехніки, придбані на сайті фірми «Урожай», мають сертифікат якості, відповідають заявленим виробником властивостям і вимогам.

Це якісні вузли та деталі, які ви оціните в розпал сезонних сільськогосподарських робіт. «Урожай» подбає про безвідмовну роботу вашої техніки.