Сьогодні все більше набирає популярність комбінування в одному інтер'єрі, шпалери з різним малюнком і візерунком. Це не тільки оригінально і красиво, таким способом ви можна не тільки поділити кімнату на зону, але і створити оригінальний стиль. А допоможуть вам у цьому шпалери, які можна придбати на сайті http://lispromgrup.com/shpalery/.

У чому ж сенс декорування стін шпалерами? Зрозуміло, всі знають, що оформляти стіни таким чином почали дуже давно, і спочатку це робилося через необхідність, а не з метою декоративно прикрасити приміщення. За допомогою яскравого малюнка на шпалерах можна було акцентувати увагу на стінах, і цим приховати мінуси кімнати, наприклад, стелю. Також при правильному поєднанні різних шпалер ви можете візуально збільшити розмір приміщення.

Якщо ж ви хочете розділити кімнату на зони, то комбінування шпалер вам в цьому допоможе, зараз це називається зонування. Використовуючи обробку з іншим орнаментом і дизайном, ви можете виділити ділянку, який в подальшому стане зоною відпочинку або роботи.

Використовувати поєднання різних шпалер ви можете у всіх кімнатах, головне, що потрібно пам'ятати малюнок і колір шпалер повинен поєднуватися з іншим декором кімнати.