Багато дорослих мріють вирватися з кам'яних джунглів і опинитися на дачній ділянці, що не скажеш про дітей, яким, як правило, не цікаво далеко від друзів.

Щоб батьки могли повною мірою насолодитися садовими справами, варто зайняти дитину чимось цікавим та веселим. Пропонуємо у цьому огляді розглянути кілька оригінальних ідей.

Рухливі ігри

Маленька людина має багато енергії, яку важливо спрямувати у потрібне русло. Справжнім помічником у цьому виступають спортивні ігри. Теніс, бадмінтон, м'ячі, скакалки та інші спортивні ігри у Києві допоможуть весело та активно провести час на дачній ділянці.

Ігри з водою

Водяний пістолет, басейн, поливальний шланг – це ідеально підходить для дачної ділянки. Імовірність залити сусідів чи зіпсувати предмети повністю відсутня.

Такі ігри цікаві та корисні, тому що дозволяють загартувати дитину. Прикрасити дозвілля допоможуть також літні іграшки за оптовими цінами у вигляді млина, лійки, відер та надувних виробів.

Вивчення світу

На дачі можна наживо ознайомитися з флорою та фауною. Створення гербарій, пошук грибів, спостереження за життям комах – усе це як весело, так й пізнавально. А ось за допомогою невеликого мікроскопа можна вивчити будову рослин, наприклад.

Іграшки на радіокеруванні

Дачні ділянки відрізняються роздоллями, тому є ідеальним місцем для дослідження за допомогою квадрокоптера, гелікоптерів та радіокерованих машинок.

Дитячий город

Дітей цікавить усе, що роблять дорослі. І щоб грядка випадково не була зіпсована юним допитливим городником, дорослим слід виділити невелику територію для дитячого міні-города. Дитині буде цікаво поливати грядки, проводити експерименти та спостерігати за зростанням саджанців.

Творчість

На дачній ділянці все сприяє творчому настрою. Свіже повітря, тиша та спокій надихає на творчий процес. Для створення справжнього шедевра мистецтва знадоблятся товари для дитячої творчості, а саме мольберт, фарби та папір.

Настільні ігри

У похмуру погоду провести час весело та з користю можна за допомогою настільних ігор. На щастя, сучасні виробники пропонують широкий вибір варіантів, на будь-який смак та вік. Детальніше ознайомитись з асортиментом дитячих настільних ігор можна за посиланням https://ua.color-it.ua/category/nastolnye-igry/83025.

Проведення часу на дачі – це чудовий спосіб відпочити, набратися сил, покращити емоційний стан та здоров'я.