Настільні ігри стали справжнім трендом, завоювавши популярність останніми роками. Цей бум можна пояснити бажанням людей провести час у більш інтерактивній та соціальній обстановці, а також відволіктися від сидіння перед екранами гаджетів. Сучасні настілки підходять для будь-якого віку та враховують різні інтереси гравців. Від стратегічних і тактичних ігор до ігор на удачу, від настільних рольових ігор до ігор на швидкість реакції - вибір величезний.

Особливо варто відзначити ігри, пристосовані для двох гравців. Якщо багато настілок призначені для компаній або галасливих посиденьок, то цікаві настільні ігри для двох, купити які можна на https://kubix.com.ua/boards-games/f-whom-is-two/, акцентують увагу на спілкуванні та взаємодії один з одним. До вашої уваги найкращі настілки для двох за версією інтернет-магазину Kubix!

Каркасон

Запрошуємо вас відправитися в середньовіччя, на околиці фортеці Каркассон, що знаходиться поблизу однойменного французького містечка і освоїти там місцеві угіддя. Кожен учасник, у свою чергу, бере один випадковий квадратний фрагмент з зображеним ландшафтом і викладає на ігрове поле, дотримуючись необхідних умов. Виставляючи фігурки своїх підданих на квадрати поля, гравці заробляють переможні очки. Повірте, жодна ваша партія в Каркассон не буде однаковою, що дозволить грати в неї знову і знову.

Codenames: Duet

Ще одна цікава настілка для двох, хоч у неї можна зіграти і командами гравців від 11 років. Ви - секретні агенти, і раптом дізнаєтеся про те, що вся ваша шпигунська мережа може бути розкрита, адже ворожі конкуренти не сплять і вже проникли до вас. Ваше завдання – володіючи лише частиною інформації, зашифрувати та передати відомості про те, хто з персонажів на ігровому столі є таємним агентом. Гравець, який сидить навпроти, намагається вирахувати за певну кількість ходів, кого з агентів ви зашифрували, не зіткнувшись при цьому з убивцею.

Азул

Колись різнокольорова мавританська декоративна плитка підкорила серця португальців. Так само "Азул" підкорить вас своєю красою та глибиною ігрового процесу, довівши, що по праву входить у топ настільних ігор для двох. Отже, приготуйтеся прикрашати стіни Евори – палацу короля Португалії. Нагромаджуючи на ігровому полі однакові плитки візерунків, гравці згодом переміщатимуть плитки на стіну палацу, поступово заробляючи переможні бали. Правила дуже прості та будуть зрозумілі гравцям від 8 років.