Навчання в Польщі гідно освіти в інших європейських країнах. А диплом приймається у всіх державах Болонської угоди. Умови навчання в Польщі досить комфортні. Саме з цих причин освіта тут стає все більш популярною серед українців. Бажаєте дізнатися про ВНЗ в Польщі - www.up-study.net володіє актуальною інформацією. Центр польської освіти Up-Study розкаже абітурієнтам про всі існуючі в Польщі вищі навчальні заклади, як вступити до них.

Великим плюсом польської освіти для жителів країн СНД є можливість поступати в університет після 11 класу. На відміну від інших держав Європи, тут не потрібно надавати документи про закінчення 1-2 курсів українського вузу. Також приваблива і вартість навчання в Польщі. У державному вузі ціна становить 2000-3000 євро в рік, а в приватному 1500-2000.

Для українців освіта може бути безкоштовно при хорошому кількості балів на вступних іспитах. З картою поляка для іноземних громадян, які мають польське походження, навчання теж не коштує ні копійки. Щоб її отримати потрібно або знайти польські коріння і документально їх підтвердити, або вести активну діяльність, спрямовану на розвиток культури Польщі. Також обов'язково досконало володіти польською мовою. Знання перевіряється в бесіді з консулом.

Елітні університети Польщі пропонують навчання англійською мовою майже за всіма напрямами. Російською мовою викладання не ведеться.Через 3-4 року студенти інститутів і університетів отримують диплом бакалавра. Учням коледжів економічних і технічних спеціальностей вручають дипломи бакалаврів – інженерів. Через 5-6 років випускники отримують ступінь магістра. Після закінчення магістратури, студенти мають можливість вступити до аспірантури і продовжити навчання ще 3-4 роки. Щоб продовжити навчання в докторантурі, абітурієнти повинні закінчити магістратуру саме в Польщі.

 

Іноземці з деяких країн можуть отримати гранти на навчання в Польщі. Їх присуджують абітурієнтам, які мають відмінні успіхи у навчанні, а також займаються цікавими дослідженнями або науковими проектами. Ще потрібно знання польської мови на розмовному рівні.

У Польщі існують підготовчі програми, які необхідні для студентів, що бажають пройти навчання польській мові.

Заочне навчання в Польщі - це заняття, які проходять, починаючи з п'ятниці і закінчуючи неділею 2 рази в місяць. Вчасно так званих «з'їздів», лекції йдуть з раннього ранку і закінчуючи ввечері. Освіта, що отримується заочно, платно у всіх вузах країни.

Дистанційне навчання в державних вузах Польщі відсутнє.