Зацікавленість до вивчення польської мови у українців досить високий. Особливо це стосується туристів, які закохалися у старовинну архітектуру Польщі і чудову природу країни.

Уроки польської мови онлайн розраховані на практичне оволодіння навичками розмовної мови. Контроль за успішністю здійснюється вами самостійно шляхом численних підказок і ключів.

Крім туристичних можливостей, вивчення польської мови відкриє для вас шедеври польської літератури в оригіналі, а також класику музики і кіно. Вивчаючи польську мову, студенти можуть отримати безкоштовну освіту в Польщі. Спеціальні умови для громадян Росії, Білорусі та України дозволяють працювати в Польщі до 6 місяців без спеціального дозволу.

Польща не відноситься до найпопулярнішої серед іноземних студентів країною, однак для українців там є свої переваги. Після вступу в Євросоюз, польські університети стали давати не просто якісну освіту, але і європейський диплом.

Серед відчутних переваг польської освіти можна назвати наступні. По-перше, є можливість навчатися безкоштовно. По-друге, польська освіта вважається доступною іноземним студентам. По-третє, диплом польського університету – це можливість згодом влаштуватися на роботу не тільки в Польщі, але і в будь-якій іншій країні Євросоюзу, тому що польські дипломи визнаються дійсними по усій Європі. Нарешті, освіта в Польщі передбачає отримання виду на проживання, а значить, поки ви будете студентом, ви зможете безперешкодно подорожувати по всіх країнах Шенгенської угоди.

Для українців існують додаткові переваги у навчанні в Польщі. Всім відомо загальна вимога багатьох європейських університетів: після школи абітурієнт з країн СНД повинен закінчити як мінімум один або два курси університету у своїй країні, і тільки потім вступати на перший курс університету в Німеччині, Франції і. т. д. Це вимога пов'язана не з недовірою до нашої шкільної системи освіти, а з різницею в термінах навчання в школах у нас і у них. У Польщі ж такої вимоги немає – вступати до польських вузів можна відразу по закінченні середньої школи

Вивчення польської мови допоможе при спілкуванні з місцевими жителями. По мірі освоєння лексики, ви вже будете в змозі використовувати її у мовленні. За допомогою сайту univerpl.com.ua ви знайдете для себе друзів-поляків або таких же новачків, як і ви. Вступайте з ними в комунікацію в інтернет-кімнаті або по скайпу. Чем частіше ви будете займатися польською, тим скоріше ви освоїте цю мову.