Кожна людина стикається з першою в житті необхідністю отримати довідку про несудимість в Україні в будь-якому місті. Зазвичай її видають в центральній частині міста.

Така довідка про несудимість може знадобиться наприклад при отриманні закордонного паспорта з чіпом або без нього. Щоб Вам видали закордонний паспорт і взяли документи на його оформлення можливо буде потрібна ця довідка в певні терміни. Наприклад - якщо Вам буде потрібно отримання дозволу на носіння зброї, а також її придбання -знадобиться дана довідка.

Проблеми при видачі довідок про несудимість в Україні

Величезна черга. Треба простояти за бланком, потім збігати сплатити, або приїхати дуже рано вранці і заповнити бланк про безкоштовне отримання і чекати довідку доведеться аж цілих тридцять днів! І це, якщо Ви впевненні, що Ви ні чого не порушували офіційно. Прийом заяви на отримання, а також квитанції і копії паспорта та коду можна надати тільки в певному місці у Вашому місті, а також в певний час і дні.

Спеціальні компанії і організації можуть Вам допомогти вирішити дане питання в певні терміни за дорученням без Вашої присутності за певну вартість. Тобто, якщо вам необхідна довідка про несудимість за 1, 5 чи 10 днів краще звертатись в компанії, детальніше про таке отримання на сайті бюро легалізації Апостиль і точка.

Процедура отримання довідки про несудимість самостійно

Довідка про несудимість самостійноНайперше потрібно поїхати за адресою в своєму місті в організацію, яка безпосередньо їх видає. При собі потрібно мати копію паспорту та коду (військовий квиток), ручку. Берете в віконці бланк-заяву, заповнюєте його акуратно. І віддаєте в віконце, разом з копією паспорта та коду. Вони Вам у відповідь повідомляють про те, що краще сплатити за реквізитами і не чекати так довго. Якщо у Вас є час, Ви можете замовити безкоштовну довідку. У зазначену дату на отримання Ви приїжджаєте приблизно через місяць і отримуєте її на руки. Бували випадки за чутками, що хтось приходив і довідку не встигали зробити до цього часу.

Чому отримання через приватні компанії – зручно і надійно

На сьогоднішній день дана процедура отримання довідки про те що Вас не судили особливої ​​складності не представляє. Можна зайти на різні сайти і ознайомитися з порядком їх отримання в місті. Якщо у особи в житті було все в порядку її видають без проблем. У зв'язку з вищевикладеним, ми прийшли до висновку, що отримання довідки в найкоротші терміни можливо при оплаті за реквізитами за швидкість отримання. Черги не великі, але є. Все офіційно - це паперова формальність в місті.