Жителі Конотопа найкращими вважають зарубіжних неврологів і нейрохірургів, особливо німецьких фахівців. Тому, щоб отримати якісне лікування неврологічних і нейрохірургічних захворювань, паралічів лицьового або сідничного нервів, пухлини мозку, дитячого церебрального паралічу, патології спінальних дисків та інших хвороб, вважають за краще звернутися до них. За допомогою West Medical всі потенційні пацієнти можуть відправитися в Німеччину на лікування в найкращу клініку, підібравши найкращих фахівців-онкологів, щоб, пройшовши цикл безболісних діагностичних професійних процедур і дієвих максимально реабілітаційних заходів, вилікувати рак. Тут можна дізнатися докладніше про лікування інших захворювань - диагностика гастроэнтерологических заболеваний в Германии.

Ряд діагностичних і лікувальних напрямків в медичних клініках Німеччини користується незмінно великим попитом серед жителів Конотопа. Послуга Check - Up надзвичайно затребувана в останні роки, вона дозволяє розпізнати захворювання за допомогою загальних і спеціалізованих обстежень пацієнтів на самому ранньому етапі розвитку. Народ сюди бажає поехать на лечение, щоб без оперативного втручання вилікувати багато хвороб, для цього існує спеціальна медична віза. Особливо успішно в Німеччині лікуються пухлини головного мозку і онкологія з проходженням реабілітаційного курсу в подальшому, що дозволяє хворому повернутися до повноцінного життя в найкоротші терміни. Спеціальні методики розроблені для лікування хворих на ДЦП, які сприяють швидкому і максимальному відновленню неврологічних і рухових функцій. 

При лікуванні недугу, який прийнято називати «хворобою століття» (атеросклероз коронарних судин), застосовуються з успіхом найсучасніші методи інтервенційної кардіології, включаючи інноваційний метод шунтування і стентування. Тут, в Німеччині, що спеціалізуються на інтервенційної кардіології досвідчені кардіохірурги, допоможуть запобігти розвитку інфаркту, вилікувати аритмію, вирішити проблеми з кровообігом серця. Сьогодні в Німеччині т.зв. медичний туризм і медичні послуги в цілому динамічно розвиваються і невпинно розширюються.