Для збільшення ефективності виробництва запакованої паливної брикетованої продукції застосовують спеціальну лінію техніки з налагодженим автоматичним механізмом. За допомогою неї можна швидко пакувати одиничні та групові біопаливні товари. Дане обладнання доцільно використовувати на виробництвах з великим обігом продукції, оскільки техніка недешево коштує та зорієнтована, більшою мірою, на масовий випуск брикетів. Ознайомитися з різноманіттям автоматичних ліній пакування можна на сайті https://rmpbio.ua/katalog/pakuvalne-obladnannya/avtomatichna-lіnіya/, з професійними приладами від надійного постачальника.

Конструкція автоматичної пакувальної лінії

Призначенням лінії є фасування паливної біомаси та запакування її в термозбіжну плівку, огортання готової палети в стрейч–плівку. Така форма надає продукту компактність, зручне зберігання та використання, робить більш якісним групове пакування виробів. Так досягається скорочення обсягу товару під час перевезення. Упаковані брикети добре й вигідно розміщуються на полицях компаній з роздрібної торгівлі.

В горизонтальній пакувальній техніці біомаса поміщається та рухається в горизонтальному положенні. Конструкція механізму зумовлена подачею товару в рукав матеріалу пакування (поліетиленова плівка). Автоматична лінія складається з:

  • групувача;
  • термотунеля;
  • станції охолодження;
  • повності для укладання на палету;
  • станції обмотування готового брикету.

Здійснене таким чином упакування споживачу легко відкрити. Пакувальна лінія обладнання створена з можливістю швидкого встановлення робочих параметрів механізму. За бажання можливе додавання нових функціональних вузлів.

Особливості пакувального приладу

Повністю автоматизований процес скорочує частку людської праці. Обладнання може працювати 24/7. В більшості моделей пакувальних ліній наявна можливість змінити розмір пакування плівкою. Техніка здатна зварювати, обрізувати та притягувати поліетилен. Швидкість конвеєра легко регулюється.

Операції управління виконуються самою програмою машини, що мінімізує можливість виникнення помилок. Спеціальний датчик відстежує плівку, що робить процес відрізання й пакування більш точним. Обсипаність брикетів при перевезенні унеможливлюється. Перевагою автоматичної лінії брикетування являється синхронізація з роботою пресів та іншого обладнання.

Щоб забезпечити високу чіткість та продуктивність виробництва, слід купляти лише високотехнологічні фасувальні прилади у надійних постачальників. Автоматичність ліній забезпечує швидке та точне фасування. Форма брикету є зручною, як для виробників, так і для покупців. Споживачі можуть не турбуватися за місце зберігання товару, адже пакування надійно захищає від несприятливих умов навколишнього середовища.