Рідке концентроване добриво - це органомінеральна речовина, що складається з матеріалів, які натуральним чином утворюють або усилюють корисний вміст у землі для рослин. Воно може бути вироблено з різних складових, таких як азот, фосфор, калій, магній, мікроелементи тощо. Рідке концентроване добриво - це добрива, які створюються шляхом збільшення або зменшення концентрації реактивних речовин.

Спосіб застосування та користь рідких добрив

Гумат калію використовується для забезпечення правильного розвитку рослин та задоволення їх потреб в макроелементах. Також цей сульфат використовується для підвищення pH сульфат-кислого ґрунту, для регулювання рівня густини рослинних рослин, а також для зменшення конкуренції між мікроелементами. Гумат калія може бути корисним інструментом для підвищення рівня pH у ґрунтових водах. Це може сприяти збільшенню урожайності для садових, овочевих рослин. Якщо власники огороду вирішили купити гумат калію, це може також сприяти збереженню умов ґрунтової води, сприяючи зменшенню радіоактивності.

Гумат калію (KCl) є одним із найпоширеніших і найбезпечніших агрохімікатів. Правильні дозування, точне спостереження рослин та дотримання вказівок виробника можуть покращити родючість ґрунту, підвищити стійкість рослин до хвороб, прискорити зростання та розвиток.

  • Початкову дозу (0,5-2,5 кг/100 кв.м) KCl рекомендується застосовувати, коли рослини досягли 5-10 см висоти.
  • Для аміачних (KCl + NH4Cl) сумішей початкова доза, що рекомендується, становить 10-25 г/кв.м.
  • Тривале (2-3-річне) застосування KCl рекомендується, щоб покращити хімічне стан, форму, колір, сорт, аромат, довжину, зріст, зміцнення рослин.

Гумат у поєднанні з азотом сприяють фотосинтезу, прискорюють дію корисних речовин. Рятує рослини навіть у критичному стані завдяки ефективній дії добрива на основі азоту. Задля отримання результату потрібна мінімальна кількість рідини.

Переваги рідких концентрованих добрив

1.      Вони прості у використанні. Можуть бути легко і рівномірно розподілені по поверхні, що покращує ефективність добрива.

2.      Рідкі добрива містять формулу, що містить безліч мікроелементів. Вони гарантують низку користі.

3.      Вони зазвичай мають тривалий термін придатності, набагато довше, ніж добрива, що продаються у формі сухих порошків.

4.      Рідка форма добрива набагато практичніша, тому що вона зручна в зберіганні.