Основний вид діяльності компанії «Сервус» є будівництво каркасних будинків за спеціальною технологією в Україні та за її межами. «Сервус» спеціалізується на будівництві об’єктів (будинків, дач, лазень, саун, гаражів) з сіп панелей. Ця технологія бере свій початок з Канади і тепер має великий успіх майже у всьому світі. І якщо ви вирішите замовити будівництво об’єкту в фірмі «Сервус», ви отримаєте будинок з дерева ціна на який буде значно нижча ніж, наприклад, з цегли.

Компанія «Сервус» виробляє сип панелі на своєму власному заводі. За останні роки попит на технологію будівництва будинків з сіп панелей значно зростає. Це пов'язано в першу чергу з високою якістю будинків, а також з доступною ціною.

Продуманий проект – основа Вашого будинку

В компанії працюють найкращі інженери та дизайнери. Вони можуть спеціально для вас розробити індивідуальний проект. Або ви можете обрати один з вже існуючих проектів. Якщо ви вважаєте, що проект – це звичайна річ, і багато уваги йому приділяти не варто, то ви помиляєтесь. Проект – це «фундамент» вашого майбутнього будинку. І будь-яка помилка в проекті потім з’явиться у вашому будинку. Тому і довіряти це питання краще лише кваліфікованим спеціалістам.

Після остаточного узгодження проекту, починається будівництво будинку. А перший етап – це фундамент. До речі, якщо ваша споруда буде побудована за сіп технологією, ви зможете значно зекономити кошти на фундаменті. Це пов’язано з тим, що ваш будинок буде мати легкий каркас.

Матеріали, з яких виготовлено будинок не токсичні і не викликають алергію у мешканців. Саме тому жити в такому будинку безпечно не тільки дорослим, а й маленьким дітям.

Компанія «Сервус» побудує для вас будинок за короткий час. Значною перевагою є те, що на швидкість будівництва ніяк не вплинуть зовнішні чинники. Мається на уваці погіршення погодних умов.

Також ви витратите мінімум часу та коштів на внутрішні роботи. Це пов’язано з тим, що сип панелі, як зовні, так із середини ідеально гладкі. 

Будинок, побудований за технологією сіп панелей, навітьчерез десятки років буде виглядати так, нібито його вчора побудували. Такі будинки без проблем витрумують сильний вітер, дощ, снігопад та навіть землетрус.

Компанія «Сервус» є лідером в галузі будивництва і отримала європейський сертифікат якості.

Замовити канадський будинок ви можете на сайті http://servus.ua/ua/. Не варто відкладати свою мрію про будинок ще на декілька років. А замовивши будинок вже сьогодні, через два-три місяці ви вже можете гукати своїх близьких на новосілля.