Реклама, кажуть, є двигуном торгівлі. Однак сама по собі вона мало що значить. Дуже важливий сама майданчик, на якій має бути розміщена інформація рекламного характеру - медіаносій. Останнім часом особливу затребуваність серед рекламодавців придбали мобільні медіаносії або іншими словами - виготовлення реклами на автомобіль. Для рекламних цілей поверхня кузова корпоративної автомашини виявляється чудовим безкоштовним майданчиком. Незмінним попитом при цьому продовжують користуватися і класичні стаціонарні рекламні майданчики за посиланням наружная реклама Magicgroup.com.ua.

До найбільш поширених елементів у структурі міської реклами можна віднести світлові короби. Різноманітні форми (від найелементарніших до вишуканих) дозволяють застосовувати такий тип медіаносіїв не тільки для зовнішньої, але також і для розміщення інтер'єрної реклами. Вмонтовані світлодіодні або неонові елементи підвищують ефективність таких майданчиків багаторазово в темні години. Підвищена оглядовість робить двосторонні панель-кронштейни найбільш функціональними при розміщенні зовнішньої реклами.

Популярність такого вигляду медіаносіїв серед замовників і споживачів у рекламній справі визначає його різноманітність і варіативність. Йдеться про різноманітні таблички - рекламних табличках, інформаційних табличках, офісних табличках, дверних табличках, настільних табличках, фасадних табличках, адресних табличках, всіляких покажчиках і т.д., які можна замовити на http://magicgroup.com.ua/vyiveski-iz-kompozita/ в Компанії Mаgic, що займає провідні позиції в справі виготовлення якісної зовнішньої реклами. Варіантів застосування подібного виду рекламної продукції насправді необмежена кількість. Залежить це виключно від побажання замовника і креативності дизайнерського рішення. Також практично немає ніяких обмежень по використанню матеріалів для виробництва цього виду медіа-носіїв. Таблички можуть бути виготовлені з пластику, скла, оргскла, нержавійки, латуні, анодованого або шліфованого алюмінію, дюралюмінію і т.д.