Якщо ви маєте власне тваринне господарство, ви певно стикались з необхідністю прогодувати велику кількість тварин і проблем під час вирішення цієї задачі. Знайти якісний комбікорм, у складі якого ви могли б бути впевненими на 100% дуже складно, а ціни на нього постійно зростають.

У такому випадку постає питання облаштування власного комбікормового заводу. Тим паче це більш ніж реально. Головне – підібрати усе необхідне обладнання, з асортиментом якого можна ознайомитись тут https://siydobro.com/product/kombikormovi-zavodi-kupivlya-ta-vigotovle/.

Давайте детальніше розпишемо переваги утримування власного заводу для комбікорму та перерахуємо основі типи обладнання, які для цього потрібні.

Переваги власного комбікормового заводу

Чому мати комбікормовий завод – це не лише зручно, але й вигідно? Річ у тім, що такі конструкції мають велику кількість переваг:

  1. Ви можете бути повністю впевненими в якості сировини, яку використовуєте для виготовлення комбікорму. Можете брати власне зерно або ж шукати надійних постачальників

  2. До речі, про склад комбікорму – його можна варіювати на свій розсуд, підбираючи найбільш корисні та поживні складові, змінюючи пропорції тощо. Це дозволить створити оптимальну рецептуру корму для тварин.

  3. Залишки корму можна ставити на продаж, отримуючи таким чином прибуток.

  4. Вигідна ціна корму – за собівартістю сировина для кормів доволі дешева. А сам завод окупиться вже за пару років.

Що потрібне для облаштування комбікормового заводу з нуля?

Звісно, комбікормовий завод – це не одна конструкція, а цілий комплекс обладнання, яке потрібно попередньо спроектувати та правильно встановити. Під час експлуатації не має виникнути ніяких проблем – більшість процесів в сучасних моделях максимально автоматизовані та не потребують великого досвіду.

Перед тим, як облаштувати комбікормовий завод, краще порадитись зі спеціалістами. По-перше, вони допоможуть із вибором обладнання, яке може складатись з: підйомно-транспортної техніки, зерносховищ, дробарок, кормозмішувачів, транспортувального та фасувального обладнання тощо. Типи та розміри усіх цих складових підбираються, згідно з запланованих об’ємів виготовлення кормів.

По-друге, під час консультації можна ретельно спланувати усі деталі, враховуючи ваші вимоги та побажання, а також особливості конкретної території: її площа, форма тощо.