Релігійна символіка завжди займала важливе місце у житті кожної людини. Особливо зараз, у сучасних буднях, у нас мало часу для того, щоб побути наодинці з самим собою та приділити увагу своїй вірі. Ладанка — це не просто прикраса, а символ віри та свого роду талісман, який завжди нагадає про релігію та захистить від будь-якого негативу.

Ладанка з червоного золота Артикул 30431-1/01/0

Що потрібно знати про ладанку? Основні моменти

Сучасні ладанки представлені справжніми дорогоцінними шедеврами. Їхній асортимент досить широкий, що дозволить будь-якому підібрати варіант до душі. Щоб ладанка служила духовним оберегом, фахівці компанії Укрзолото радять дотримуватись основних правил:

  1. Аксесуар варто носити на ланцюжку, шнурку, навіть шпильці. Не дозволяється його носіння нижче за пояс.
  2. Не можна носити ладанку замість хрестика. Допускається одночасне використання як на одному ланцюжку, так і на різних.
  3. Не слід допускати забруднення прикраси. Її необхідно носити ближче до тіла, тому важливо стежити за тим, щоб вона не бруднилася.
  4. Вибір ладанки на шпильці спричиняє той факт, що вона може згодом розстебнутись. Потрібно завжди бути уважним і стежити за кріпленням. Втрата ладанки вважається поганим знаком.
  5. Заборонено передавати представлений символ. У той же час, ладанка, подарована близькою людиною, має дуже потужні властивості.
  6. Не рекомендується носити прикрасу поряд із символами іншої віри.

Якщо дотримуватися цих простих порад, носіння ладанки буде комфортним і корисним.

Види ладанок

Виріб можливо купити в будь-якому ювелірному магазині та лавках при церкві. Модельний ряд поповнений варіантами з різних видів золота, срібні ладанки, інкрустовані камінням та без інкрустації, зі скромним декором та яскравим. Прикраси представлені на будь-який смак та рівень доходу. Однак, привабливий вигляд та ціна аксесуара не є важливими при його виборі. Головне – його символічне значення.

Жіночі види ладанок

Здебільшого на жіночих виробах зображується Пресвята Богородиця. Вона представлена ​​такими інтерпретаціями, як: Володимирська, Почаївська, Казанська, Семистрільна, Знамення та ін.

Вважається, що Богородиця оберігає слабку стать, наділяє її жіночою силою та удачею. Ладанку з зображенням Святої Богородиці бажано вибрати на подарунок матерям та жінкам, які збираються ними стати.

Ладанки для чоловіків

Чоловічі прикраси виконані найчастіше із жовтого, червоного, а також білого золота, із зображенням таких святих, як:

  • Ісус Христос;
  • Микола Чудотворець;
  • Георгій Побідоносець;
  • Пантелеймон Цілитель та ін.

Ладанка з зображенням Миколи Чудотворця — мабуть, найкращий та найзатребуваніший вибір серед сильної половини. Вона наділяє своїх володарів чоловічою силою, оберігає від невдач.

Ладанка з червоного золота з фіанітами Артикул 30598/1лгр

Щоб зробити покупку простішою, магазин Ukrzoloto радить спочатку ознайомитися з варіантами по фото в інтернеті.