Замислились над тим що треба придбати житло? До обирання нерухомості варто підходити з усією відповідальністю. Адже квартиру ви купуєте не на один рік. Якщо ви віддаєте перевагу комфорту, тоді зверніть свою увагу на нерухомість від забудовника Ковальської, а саме на City Garden Residence, деталі на сайті. 

Чому варто співпрацювати з компанією Нерухомість від Ковальської?

На сьогоднішній день забудовник має просто бездоганну репутацію і знаходиться на кілька кроків попереду своїх конкурентів. Забудовник готовий виконати повний обсяг робіт будь-якої складності. Починаючи від виготовлення матеріалів до зведення об'єктів житлового, комерційного та соціального призначення. Нерухомість від Ковальської − це неперевершена якість.

Основні переваги співпраці:

  • прозорість угод;

  • лояльна цінова політика, котра орієнтована на середній дохід сучасного населення;

  • оперативність в роботі;

  • якість послуг;

  • індивідуальний підхід до кожного потенційного клієнта;

  • професіоналізм;

  • гарантії;

  • легальність.

У компанії функціонують лише досвідчені фахівці, які знають всі тонкощі ринку нерухомості. Всі угоди будуть проведені оперативно і в строк. Компанія пропонує своїм клієнтам повний юридичний супровід.  

Якщо мовити про City Garden Residence, то це унікальна будова, яка має розвинену інфраструктуру та стане до вподоби навіть самому вередливому клієнту. Поряд з City Garden Residence є ресторани, кафе, дитячі садки, школа, тощо. В новобудові ідеальною є кожна деталь. Тут є все, що необхідно сучасній людині, котра прагне жити в своє задоволення. 

На даху новобудови «Гарден Сіті Резіденс» відкрита тераса, прибудинкова територія з дитячим майданчиком оформлені в стилі міського саду.

На сайті ви зможете знайти більш детальну інформацію про City Garden Residence та задати питання менеджерам компанії. Звернувшись до компанії ви обов'язково знайдете житло своєї мрії. Кожен об'єкт є унікальним. Забудовник в свої об'єкти вкладає душу. спеціалісти допоможуть підібрати для вас ідеальну квартиру, котра буде відповідати усім вашим забаганкам. 

При виборі свого майбутнього житла, звертайте увагу не тільки на інфраструктуру і місце розташування квартири, але і на квадратуру, поверховність, планування, оформлення і т.д. Важливим фактором є район, де новобудова буде розташована. 

City Garden Residence орієнтований на тих, хто обирає красиве життя та щоденний комфорт.