Великий розмір грудей здатний перетворити життя пацієнтки в серйозне випробування, тому що не завжди такий обсяг приносить виключно радість своїй власниці. Як правило, з часом великі груди сильніше обвисають і доставляють масу незручностей жінці, особливо після народження дітей. По-перше, через тяжкості йде серйозне навантаження на хребет, що може привести до проблем з опорно-руховим апаратом.

По-друге, пацієнткам в подібних випадках важко підібрати підходящу білизну, яка б підтримувала груди. До того ж з'являються складності при заняттях спортом, а влітку в складці під грудями можуть з'являтися попрілості і роздратування.

Тому багато жінок резонно замислюються про зменшення грудей. Операція по редукційної маммопластиці залишається ефективним вирішенням проблеми великих молочних залоз.

Операція по зменшенню грудей - це пластичне втручання, мета якого зменшити молочну залозу і виконати підтяжку грудей. Методика виконання редукційної мамопластики залежить від вихідного розміру грудей і побажань пацієнтки. В основному за операцією по зменшенню грудей звертаються пацієнтки з гігантомастією - патологією, яка привела до формування великого розміру грудей в підлітковому віці або після пологів.

Операція зменшення грудей виконується якірним методом (Т-образним) з виконанням відповідного розрізу по межі ареоли. У переважній більшості медичних випадків тільки цей метод підходить при зменшенні грудей великого розміру і корекції сосково-ареолярного комплексу. Інші методики не дадуть виконати в повній мірі весь обсяг пластичного втручання.

Скільки коштує операція по зменшенню грудей?

Цим питанням задаються багато пацієнток, які планують звернутися до допомоги пластичної хірургії. Ціна на зменшення грудей залежить від рівня клініки, обсягу пластичної операції і досвіду хірурга, який буде її виконувати.

Головне перед операцією по зменшенню грудей - правильно підібрати пластичного хірурга на підставі його портфоліо, кваліфікації та відгуків інших пацієнтів після зменшення грудей. Ціна може також залежати від сезонних пропозицій і знижок, які бувають в кожній великій клініці.

Економія на власному здоров'ї - сумнівна вигода, за яку можна серйозно поплатитися. Тому рекомендуємо вибирати тільки великі клініки з хорошою репутацією, тому що саме медичний заклад несе за вас юридичну відповідальність.