Навіть люди, які не знайомі з високими технологіями, напевно, неодноразово чули про електромобіль Тесла. Компанію-виробника цих електрокарів активно підтримують не тільки інвестори, а й влада США. Завдяки ефективній рекламній компанії, розрахунку на екологічність, в Америці в останні роки спостерігається досить широкий попит на автомобілі Tesla. Природно, на сьогоднішній день їх не так багато на американських, європейських, азіатських автотрасах, проте їх число зростає з геометричною прогресією. Для того щоб купити електромобіль Тесла з пробігом в Україні, пропонуємо звернутися в компанію «Автостар».

Які топові моделі Тесла можна купити з США?

Model S (Модель С) – машина є першим масовим зразком електрокара, який представила компанія. Вона відрізняється відносно доступною ціною, максимальним запасом ходу близько 500 кілометрів (все залежить від комплектації) від єдиного заряду.

Model S (Модель С) випускається з двома варіантами силових агрегатів, а також доповнюється преміальним пакетом доповнень. Випускається авто в кузові седан і до 100 кілометрів його можна розігнати всього за 5.1 секунду.

Model X (Модель Ікс) є повністю електричним кросовером, мотор якого здатний досягати 328 кінських сил. Якщо здійснювати зарядку двигуна від розетки на 200 Вт, у власника піде приблизно 30 годин. Такий електрокар в США звернув на себе увагу численних критиків, пройшов всі необхідні краш-тести і вважається одним з найбільш безпечних у своєму класі в Америці. Слід зазначити, що заряджати Model X (Модель Ікс) модно декількома способами. Якщо ви вирішите купити в Україні автомобіль з ушкодженнями Тесла Model 3 (модель три), варто звернутися до аукціону. Справа в тому, що битий Tesla Model 3 (модель три) коштує на порядок дешевше, ніж Нове авто з конвеєра. До того ж машини не відрізняються великим пробігом. Правда, від машин з ушкодженнями серйозного характеру найкраще відмовлятися – для їх ремонту потрібно витратити досить велику суму фінансових коштів.

Ціни на електромобілі Tesla з Америки.

Не варто забувати про те, що сьогодні електромобіль в нашій країні можна придбати на пільгових умовах. Компанія Автостар доставляє автомобілі з Америки, співпрацюючи тільки з перевіреними партнерами. Крім того, наші фахівці займаються страхуванням вантажів, що доставляються, надає допомогу в процедурі оформлення авто в Одеському порту.

У висновку.

Замовити машину з Америки набагато вигідніше, ніж шукати її за доступною вартості на автомобільному ринку України. Власники подібних транспортних засобів вкрай схвально відгукуються про них. Авто відрізняється безшумною їздою, відсутністю необхідності відвідування не сильно доглянутих автозаправних станцій, не надто великими витратами на технічне обслуговування автомобіля. Купуйте подібні авто на аукціоні. Незважаючи на те, що у них є незначні пошкодження, це, в будь – якому випадку-екологічно чистий вид транспорту, який не виділяє в атмосферу вуглекислий газ.