Розглядаючи такий варіант для дітей, як картини за номерами, з кожним днем все більша кількість батьків звертає увагу на представлений вид творчості. В першу чергу, це дозволяє визначити, чи є у дитини взагалі бажання малювати, допомагає розвивати дрібну моторику рук за рахунок розфарбовування невеликих елементів, та й взагалі розмальовки за номерами – захоплююче заняття не тільки для дітей, але й для дорослих. Видавництво ТОВ Ранок пропонує придбати розмальовки за номерами, які представлені досить широким асортиментом на різноманітну тематику, як для дівчаток, так і для хлопців. Вартості розмальовок доступна, тому кожен бажаючий зможе зробити подарунок для власної дитини.

Дитячі розмальовки за номерами та їх особливості

Розглядаючи розмальовки за номерами, варто звернуту увагу на те, що це вже не друкована продукція на папері, яку ми звикли бачити в магазинах. Це спеціальний тканинний холст, який натягнуто на підрамник для подальшого забезпечення зручності під час розфарбовування. Особливість такого варіанту полягає в тому, що як тільки дитина закінчить її розфарбовувати, не потрібно думати, куди її можна подіти. За рахунок того, що вона знаходиться на підрамнику, є можливість повісити її на стіні для того, щоб розбавити інтер’єр приміщення.

Якщо ж розглядати вік, з якого можна давати дітям розмальовки за номерами, то тут є обмеження, так як така продукція можлива для використання дітьми в віці від 6-ти років. Це пов’язано з тим, що саме в цей вік дитина вже чітко розуміє, які дії потрібно виконувати для того, щоб отримати бажаний результат. Також вона вже розуміє, що буде зображено на картині при її створенні. Тому сам процес розфарбовування для неї буде досить цікавим та захоплюючим.

Купляючи розмальовки за номерами, варто звернути увагу на те, що в комплект входять наступні складові елементи:

  • холст, на якому знаходяться контури для розмальовування;
  • пензлики для малювання;
  • фарби для розмальовування, які знаходяться у спеціальних пластикових баночках;
  • схема, по якій можна виконувати змішування різних кольорів фарби.

Такий подарунок точно запам’ятається будь-якій дитині. Також варто звернути увагу на окремий вид продукції, як наукові ігри. Це той варіант, коли є потреба не тільки зайняти дитину для її відпочинку, але й зробити так, щоб паралельно вона займалася вивченням оточуючого світу навколо неї.