Агенція нерухомості - це установа, які підтримує клієнтів під час продажу, купівлі чи оренди квартири подобово. Купуючи, продаючи або орендуючи нерухомість, більшість людей можуть не знати про важливі фактори, які впливають на ціну та умови угоди. Тому варто подумати про співпрацю з агенцією нерухомості Благовіст.

Агенція нерухомості - що це?

З найпростіших тлумачень, агенція нерухомості - це інституція, яка підтримує індивідуальних та інституційних клієнтів у операціях з нерухомістю. В основному це полягає в наданні консультацій щодо купівлі, продажу чи оренди нерухомості за найкращою ціною для обох сторін. Важливо також, щоб такі критерії, як технічний, правовий стан або розмір майна відповідали вимогам усіх зацікавлених сторін. Практично агенція нерухомості представлена агентами, які співпрацюють з клієнтами. Їх завдання - професійно консультувати клієнтів стосовно усіх операцій з нерухомістю. 

Агенція нерухомості - як вона працює?

Практично всі агенції нерухомості діють однаковим чином. Сам офіс та посередники пропонують свої послуги за комісію. Це означає, що якщо операція купівлі, продажу чи оренди даної нерухомості чи земельної ділянки буде завершена, брокер та агентство отримують винагороду у вигляді комісії. Найчастіше вона коливається від 1% до 3% залежно від місця розташування, обсягу робіт, пов’язаних зі здійсненням транзакції, та багатьох інших факторів.

Незважаючи на відносно високі комісії, рієлтори надають комплексні консультаційні послуги. Вони можуть включати:

  • підготовку пропозиції про продаж, купівлю чи оренду нерухомості - це основне завдання у сфері діяльності бюро нерухомості;

  • фотографування та розміщення всіх деталей в оголошенні, щоб воно привабило якомога більше потенційних клієнтів;

  • посередництво на кожному етапі угоди - рієлтор присутній практично на кожному етапі угоди: починаючи від презентації даного майна, через узгодження умов та ціни продажу, до підписання договору між сторонами;

  • комплексні консультації у сфері операцій з нерухомістю - рієлтор повинен перш за все знати якомога більше видів нерухомості, ціни в окремих місцях та бути в курсі будь-яких змін на ринку нерухомості. 

Агенція нерухомості - чому варто користуватися її послугами?

Використання ріелторських послуг Благовіст має великі переваги. 

Економія часу - згідно з дослідженнями та думкою багатьох людей, які раніше користувалися послугами рієлтора, купівля чи продаж нерухомості відбувається набагато швидше у співпраці з агенцією. 

Можливість використання додаткових послуг - офіси нерухомості, окрім стандартної співпраці з клієнтами, також співпрацюють з іншими установами, які прямо чи опосередковано пов’язані з ринком нерухомості. До них належать, наприклад, фінансові установи, що надають кредити, страхові компанії, ремонтні компанії або юридичні консультанти.