Швейцарія –– країна №1 у всьому світі не тільки за виробництвом сиру та шоколаду, а також і за годинниковою промисловістю. Вона експортує великі обсяги цього товару у більш ніж 200 країн світу та її продукція не має конкурентів за якістю.

Але чим відрізняються ці годинники від аналогів інших країн-виробників? Розглянемо на прикладі компанії Louis Erard.

 

Коротко про компанію Louis Erard

Заснована компанія була ще в 1929 році, але функціонувала спочатку як годинникова школа. Перші екземпляри годинників були продані через кілька років після її започаткування, у 1931 році, і після цього історія Louis Erard почала стрімко розвиватися. Засновниками компанії були Луї Эрар й Андре Перре.

В основному асортимент бренду представлений класичними моделями, а ціновий сегмент здебільшого преміум. Девіз бренду: «Давати людям те, чого вони потребують». Не зважаючи на стильову обмеженість продукція компанії має високу популярність, яка зростає з кожною новою колекцією. Серед годинників є навіть моделі з інкрустацією діамантів для витончених людей, які полюбляють коштовні речі.

Інтернет-магазин WATCH.UA є офіційним дилером виробів бренду Louis Erard в Україні. На його сайті приведений великий асортимент годинників різної цінової політики. Мінімальна вартість наручного годинника цієї марки з чоловічої серії становить 19700 грн та 17240 грн –– з жіночої. Замовити годинник можна на сайті https://watch.ua/louis-erard-uk.html.

Особливості годинників Louis Erard

Годинники Louis Erard, як і багато інших швейцарських годинників характеризуються високими показниками якості та довговічності. Завдяки сапфіровому склу вони стійкі до ударів, і майже не схильні до появи подряпин. З моменту покупки за багато років активного носіння вони будуть виглядати як нові.

Матеріал корпусу здебільшого нержавіюча сталь, яка є стійкою до впливів ультрафіолету, вологи, поту, а також тертя. Даний матеріал є гіпоалергенним, браслет створений таким чином, щоб повторювати всі вигини зап’ястя не передавлюючи його. Така сталь не схильна до потемніння. При необхідності корпус можна відшліфувати, але для цього слід звернутися до професіоналів.

Внутрішній механізм годинників Louis Erard відноситься до аутентичних, який поєднує в собі швейцарські традиції годинникової майстерності та сучасних інновацій. Дана країна славиться талановитими майстрами, які створюють якісні вироби.