Правильно встановлені вхідні двері прикрашають будівлю та захищають її від втрат тепла та шуму. Вам цікаво, які вхідні двері в Києві вибрати для вашого будинку? На що звернути увагу, щоб зробити розумний вибір? 

Дерев’яні двері - що про них варто знати?

У нашій країні дерев’яні вхідні двері дуже популярні. Їх виробляють як з листяних порід, наприклад дуба, так і з хвойних порід, наприклад з сосни. Вони характеризуються високою міцністю. Дерев'яні двері:

  • виглядають красиво,

  • додають об’єкту стилю,

  • ефективно захищають від надмірних втрат тепла.

Конструкція дерев’яних вхідних дверей складається з рами, яка тримає всю конструкцію. Цей елемент зазвичай виготовлений з фанери. До нього кріпляться панелі, а потім все це заповнюється ізоляційним матеріалом, що впливає на звукову та теплоізоляцію будівлі. Адекватний захист будівлі від втрат тепла знижує витрати на опалення. Щільні та теплі двері забезпечують комфорт жителям будинку. 

Вхідні двері - види

Вхідні двері виготовляються з різних матеріалів: ПВХ, металу та дерева. Які переваги та недоліки кожного із запропонованих рішень? Знання основних відмінностей допоможе вам правильно вибрати той варіант, який відповідає вашим очікуванням.

Дерев’яні вхідні двері характеризуються низьким ступенем теплового розширення. Завдяки цьому вони ідеально закриваються. На ринку доступні такі моделі дерев’яних столярних дверей:

  • просочені,

  • лаковані,

  • шпоновані,

  • поліровані.

Зовнішні металеві двері - це ще одна модель, доступна на ринку. Для збільшення теплоізоляції їх часто утеплюють пінополіуретаном та матеріалами на основі деревини. Їх найбільша перевага - висока стійкість до пошкоджень та злому. Вхідні алюмінієві двері забезпечують менший захист від втрат тепла, ніж дерев’яні моделі.

Вхідні двері з ПВХ чудово захищають будівлю від надмірного шуму та втрат тепла. На жаль, вони захищають від зловмисників гірше, ніж металеві моделі. Виробники часто герметизують їх пінополіуретаном, а також додають елементи з оцинкованої сталі або алюмінію.

Вхідні двері в односімейний будинок - що вибрати?

Вхідні двері повинні відповідати фасаду та внутрішнім стінам. Дерев’яні двері добре підходять для традиційних односімейних будинків.У свою чергу, в сучасному будівництві моделі з ПВХ або металу виглядають краще. Засклені двері добре впишуться в будь-який стиль. Дерев’яні двері можуть бути посилені алюмінієвими або сталевими профілями. Це робить їх більш стабільними.